ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

«کداک» با همکاری «آرکاس» تبلت اندرویدی می سازد

این روزها وقتی صحبت از دنیای عکس برداری حرفه ای و ثبت تصاویر به میان می آید، کمتر کسی یاد نام قدیمی «کداک» می افتد؛ این شرکت آمریکایی که زمانی پیشروی عرصه دوربین ها بود، ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۱۵

این روزها وقتی صحبت از دنیای عکس برداری حرفه ای و ثبت تصاویر به میان می آید، کمتر کسی یاد نام قدیمی «کداک» می افتد؛ این شرکت آمریکایی که زمانی پیشروی عرصه دوربین ها بود، حالا به نامی کمرنگ و ناکام تبدیل شده است.

با نگاهی به سال های اخیر درخواهید یافت که حوزه فعالیت های کداک تاحدودی تغییر کرده و بعضاً با همکاری شرکت های دیگر دست به توسعه موبایل و تبلت های هوشمند اندرویدی می زند.

این روند تا جایی ادامه پیدا کرده که منابع خبری گزارش می دهند کداک طی قراردادی جدید با کمپانی توسعه دهنده دیوایس های پایین رده فرانسوی «آرکاس»، قصد دارد تبلتی جدید به بازار ارائه نماید.

در همین راستا «برایان کروز» نایب رئیس گروه محصولات کداک می گوید «ما از مدت ها قبل به شاخه تبلت های اندرویدی علاقه نشان داده ایم و برای معرفی دیوایسی جدید هیجان زده هستیم».

این در حالی است که اولین تبلت کداک در سال 2009 معرفی شد اما به هیچ وجه مورد استقبال عموم قرار نگرفت؛ هرچند که این مسئله جلوی پیشبرد فعالیت های آمریکایی ها در حوزه جدیدشان را نگرفت.

شاید به خواندن این خبرها علاقمند باشید:

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی