اوپو پوستری از یک فناوری تصویربرداری جدید منتشر کرد

اوپو پوستری از یک فناوری تصویربرداری جدید منتشر کرد

دیگر زمان زیادی تا برگزاری کنگره جهانی موبایل در بارسلون باقی نمانده و شایعات و خبرها پیرامون موبایل ها و تکنولوژی های جدید به شدت داغ است. در همین راستا به نظر می رسد کمپانی چینی اوپو با دست پر به MWC 17 خواهد آمد و هم اکنون تیزری را از فناوری دوربین موبایل خود منتشر کرده است.

شرکت اوپو که هم اکنون در حال یکه تازی در بازار چین است اخیراً در تیزر خود از «پروژه ۵x» صحبت کرده که بنابر آن «به کاربر امکان ثبت تصاویر با جزئیات بسیار بالا را خواهد داد.» گفتنی است اوپو تا این لحظه اطلاعات بیشتری را در اختیار دوستداران برند خود نگذاشته اما به نظر می رسد که قصد دارد فناوری را برای پردازش تصاویر با کیفیت بالا ارائه کند.

از طرف دیگر برخی از سایت های حوزه فناوری اشاره کرده اند که احتمالاً منظور اوپو از عبارت «۵x» دوربین موبایلی خواهد بود که دارای زوم اپتیکال ۵ برابر است. مطمئناً افزودن لنزهای دارای قابلیت زوم در بدنه موبایل های هوشمند امروزی، موفقیتی بزرگ را برای این شرکت به ارمغان خواهد آورد.

گفتنی است اوپو در سال گذشته با رشدی ۱۲۲ درصدی در بازار چین توانست رتبه اول فروش در این کشور را به خود اختصاص دهد. کمپانی مورد بحث پیش از این نیز تکنولوژی «سلفی اکسپرت» را در موبایل های خود معرفی کرده بود که به استفاده از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی اشاره می کند.

 

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato