ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

آشنایی با 3500 اصطلاح کاربردی انگلیسی در اپلیکیشن Idioms & Phrases Dictionary

کسی که فارسی زبان نیست، مطمئنا اصطلاحاتی مثل «خود را به کوچه علی چپ زدن» و «پرچانگی کردن» را متوجه نمی شود. در مورد زبان های دیگر هم همینطور، مردم هر کشور برای خود اصطلاحات ...

کسی که فارسی زبان نیست، مطمئنا اصطلاحاتی مثل «خود را به کوچه علی چپ زدن» و «پرچانگی کردن» را متوجه نمی شود. در مورد زبان های دیگر هم همینطور، مردم هر کشور برای خود اصطلاحات و مثل هایی دارند که برای ایجاد رابطه بهتر با آن ها باید یادشان بگیرید.

اگر زبان هدف شما انگلیسی است، خوشبختانه با وجود اپلیکیشن های متعدد برای یادگیری این اصطلاحات مشکلی ندارید. Idioms & Phrases Dictionary نمونه خوبی از این اپلیکیشن هاست که می تواند 3500 اصطلاح کاربردی و عامیانه انگلیسی را به شما بیاموزد.

می دانید که اصطلاح fifth wheel را چه زمانی به کار می برند؟ معنای اصطلاح get of your high horse را می دانید؟ با این اپلیکیشن تمامی آن ها را یاد می گیرید. Idioms & Phrases Dictionary اصطلاحات را به دو شکل برای شما فهرست کرده: یکی بر اساس حروف الفبا، و دیگری بر اساس مفهوم و موضوع.

اگر به دنبال اصطلاح خاصی می گردید طبیعتا باید آن را در فیلد جستجوی اپلیکیشن پیدا کنید. اما اپلیکیشن برای آنکه بار آموزشی هم داشته باشد، تمام اصطلاحاتش را در دسته بندی های موضوعی قرار داده تا بتوانید با برنامه ای منظم آن ها را یاد بگیرید.

مثلا اصطلاحاتی که در آن ها اسم حیوانات به کار رفته، یا اصطلاحات مربوط به حالت های مختلف انسانی (خشم، ترس، عصبانیت، خوشحالی و ...) همه دسته بندی خاص خود را دارند. این موضوع نه فقط جستجوی آن ها را آسان تر کرده، بلکه به قابلیت امتحان گرفتن اپلیکیشن هم کمک می کند.

وقتی احساس کردید که تمامی اصطلاحات یک دسته بندی مشخص را یاد گرفته اید، می توانید از خودتان آزمون بگیرید، آزمونی چهار گزینه ای که سوالاتش را اصطلاحات همین دسته بندی ها تشکیل می دهند. اگر روی یادگیری اصطلاحات وقت بگذارید و مثال هایشان در جمله را بخوانید، آزمون باعث می شود که آن ها را سریع تر ملکه ذهن خود کنید.

متأسفانه Idioms & Phrases Dictionary تمامی اصطلاحات را به رایگان ارائه نمی کند. برای دسترسی به تمام 3500 اصطلاح می بایست نسخه Pro اپلیکیشن را بخرید، در غیر این صورت به جزء دسترسی به واژگان محدود باید با تبلیغات آزاردهنده گوشه و کنار صفحه هم کنار بیایید.

این تبلیغات می توانند روی سرعت جابجایی شما در منوها هم اثرگذار باشند. بنابراین توصیه می کنیم که در صورت استفاده از اپلیکیشن حتما وای فای خود را خاموش کنید.

Idioms & Phrases Dictionary

Idioms & Phrases Dictionary

سازنده: Buffalo Software قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید حجم: 2.6 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • محمد غلام نژاد
    محمد غلام نژاد | ۶ اسفند ۱۳۹۵

    عالیه. یه کتاب او این مایه ها دارم

  • sadeghi
    sadeghi | ۶ اسفند ۱۳۹۵

    دیجیاتو جون اونطور که از تصاویر مشخصه زبان پارسی رو نداره، اگه همچین موردی معرفی کنی خیلی بهتره برای یادگیری زبان و اصطلاحات ?

مطالب پیشنهادی