برگ برنده اپل در تضمین فروش آیفون 8: ظرفیت بالای باتری

برگ برنده اپل در تضمین فروش آیفون 8: ظرفیت بالای باتری

«کتی هیوبرتی» یکی از تحلیلگران مؤسسه معتبر «مورگن استنلی» می گوید شارژدهی باتری آیفون ۸ که در واقع مدل برتر در بین سه موبایل امسال اپل خواهد بود، به قدری بالاست که مالکین مدل های قبلی را با سرعتی بالا به تعویض آنها و خرید آیفون جدید مجاب می کند.

هیوبرتی همچنین انتظار دارد آیفون ۸ با فرم فکتور کاملاً متفاوت، پشتیبانی از شارژ وایرلس، حسگرهای سه بعدی و قابلیت های هوش مصنوعی پیشرفته ای عرضه گردد، که البته پیش از این هم در مورد آنها شنیده بودیم.

در گوشه ای از مقاله این کارشناس ارشد آمده است:

علاوه بر آپدیت همیشگی آیفون های کنونی، انتظار می رود اپل مدلی گران قیمت و پیشرفته مجهز به نمایشگر AMOLED نیز عرضه کند که از فرم فکتور خمیده و شارژدهی بیشتر، فناوری شارژ وایرلس، حسگرهای سه بعدی و قابلیت های نرم افزاری هوش مصنوعی پیشرفته ای برخوردار است.

در حالی که جایگزینی و ارتقاء سال به سال آیفون در بین طرفداران رواج بیشتری پیدا کرده، اما تحقیقات ما نشان می دهند مصرف کنندگان و خریداران در کشور چین برای فناوری های جدید و تغییرات اساسی در طراحی و ظاهر موبایل اهمیت ویژه ای قائل می شوند.

در این تحقیق آمده است که بخش اعظم مشتریان که حداقل آیفون دو سال قبل را در اختیار دارند، به ویژه در کشور چین، بی صبرانه منتظر آیفون ۸ هستند تا تلفن همراه خود را تعویض نمایند و این «ابرچرخه» (supercycle) در کنار ارتقاء معمول مدل های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی، رشد قابل توجه فروش کوپرتینویی ها را به همراه خواهد داشت.

مورگن استنلی همچنین هدف گذاری خود برای سهام اپل را برابر با ۱۵۴ دلار اعلام نمود که در مقایسه با رقم ۱۳۶.۶ دلاری کنونی، رقم فوق العاده ای محسوب می شود.

گفتنیست چند روز قبل نیز «مینگ-چی کو» تحلیلگر ارشد مؤسسه KGI Securities نیز اظهار داشت آیفون ۸ به خاطر استفاده از طراحی چندلایه بورد اصلی، فضای بیشتری برای باتری L شکل با ظرفیت ۲۷۰۰ میلی آمپر ساعت در اختیار دارد که تقریباً با باتری به کار رفته در آیفون ۷ پلاس کنونی برابری خواهد کرد.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato