تائید هویت دو مرحله ای برای اپل آیدی به iOS 10.3 می آید

تائید هویت دو مرحله ای برای اپل آیدی به iOS 10.3 می آید

تائید هویت دو مرحله ای برای اپل آیدی به iOS 10.3 می آید

به نظر می رسد کمپانی اپل می خواهد جدیت بسیار بیشتری در امنیت آیفون اعمال کند و برای این منظور سیستم تایید هویت دو مرحله ای جدیدی را به نسخه بتای iOS 10.3 اضافه کرده است.

به گزارش وب سایت ۹to5Mac، تایید هویت دو مرحله ای لایه امنیتی تازه ای برای تلفن های هوشمند کوپرتینویی است که جدا از رمز، ثبت اطلاعات بیشتری را ملزم می شود.

در همین راستا نوتیفیکیشن هایی برای تمام اعضای برنامه بتای سیستم عامل جدید ارسال شده که از کاربران می خواهد سیستم امنیتی دو لایه خود را تنظیم کنند.

به علاوه این نوتیفیکیشن هرگز دست بردار نخواهد بود و اگر بدون توجه از کنار آن گذر کنید، با هر بار ورود به منوی تنظیمات با یک پیام هشدار دائمی در بالای صفحه روبرو خواهید شد.

راه اندازه سیستم امنیتی تایید هویت جدید از مخاطب تقاضا می کند که شماره تلفنش را وارد کرده و پس از آن برای هر بار ورود به اپل آیدی در دیوایس های جدید، به کد اختصاصی ارسالی به شماره تلفن نیاز خواهد بود.

با این تفاسیر به نظر می رسد سیستم تایید هویت دو مرحله ای، یکی از فاکتورهای اساسی به روز رسانی iOS 10.3 است و احتمالاً کاربران را مجبور به راه اندازی آن خواهد کرد.

 

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل