ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل طرح نهایی پردیس پیشرفته خود در مانتن ویو را منتشر کرد

همان طور که می دانید گوگل هم قصد دارد همچون اپل، مقر پیشرفته و آینده نگرانه ای را در مانتن ویو احداث نماید و پیش از این، طرح اصلی خود را برای این مرکز ارائه ...

حمید مقدسی
نوشته شده توسط حمید مقدسی | ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۰

همان طور که می دانید گوگل هم قصد دارد همچون اپل، مقر پیشرفته و آینده نگرانه ای را در مانتن ویو احداث نماید و پیش از این، طرح اصلی خود را برای این مرکز ارائه کرده بود، اما پس از آنکه توانست چندین قطعه زمین پهناور را با لینکدین معاوضه نماید، این طرح را تغییر داده و به صورت یکپارچه درآورده.

طرح قبلی Google Campus

پیشنهاد مقر جدید Google Campus اخیراً به شورای شهر مانتن ویو ارائه شده و رندرهای کامپیوتری مربوط به آن نیز انتشار یافته. ساختمان خیمه-مانندی که در تصویر زیر می بینید، خارج از ساختمان کنونی Googleplex قرار گرفته و می تواند وضعیت اقلیمی، کیفیت هوا و صدای فضای داخلی را به شکل بهینه تنظیم نماید

طرح جدید Google Campus

غول نرم افزاری جهان قصد دارد این پردیس را به «محلی ویژه برای جوامع محلی» تبدیل نماید و بنابراین مکانی با فضای سبز پهناور، نه تنها برای کارکنان، بلکه برای عموم مردم را در نظر گرفته است.

در این مرکز پارک های متعددی احداث می گردد تا مردم به راحتی در آنجا رفت و آمد کرده و به تفریح بپردازند، و فضاهای اداری و کاری در طبقه دوم جای گرفته اند تا با تمرکز هرچه بیشتر فعالیت های خود را انجام دهند.

البته آغاز عملیات احداث این مرکز پیشرفته به تأیید مقامات محلی مانتن ویو نیازمند است، و پس از آن انتظار می رود پردیس جدید گوگل ظرف مدت 30 ماه به بهره برداری برسد. در ادامه می توانید تصاویر دیگری از Google Campus جدید را مشاهده نمایید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • اسماعیل سیاحی
    اسماعیل سیاحی | ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

    به زیبایی طرح اپل نمی‌رسه...

  • WikiApp ویکی اپ
    WikiApp ویکی اپ | ۱۱ اسفند ۱۳۹۵

    از اون استادیومی که اپل ساخته بهتره

مطالب پیشنهادی