همه چیز درباره آیفون 13
فاش شدن تصویر باتری گلکسی اس 8؛ تأیید ظرفیت 3500 میلی آمپر ساعت

فاش شدن تصویر باتری گلکسی اس 8؛ تأیید ظرفیت 3500 میلی آمپر ساعت

چنانچه پیگیر اخبار مربوط به پرچمدار مورد انتظار سامسونگ بوده باشید، حتماً می دانید که طبق شایعات منتشر شده گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس به ترتیب از باتری های ۳۰۰۰ و ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار هستند. حال امروز تصویری از باتری منتسب به گلکسی اس ۸ پلاس منتشر شده که مشخصات ثبت شده روی آن با اطلاعات فاش شده گذشته مطابقت دارد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید باتری مذکور دارای ظرفیت ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی بوده و توسط واحد Samsung SDI مستقر در ویتنام مونتاژ شده است در حالی که سِل های باتری در کشور کره جنوبی ساخته شده اند.

ممکن است در وهله نخست باتری مورد استفاده در پرچمدار ۶.۲ اینچی گلکسی اس ۸ پلاس در مقایسه با گلکسی اس ۷ اج با نمایشگر ۵.۵ اینچی و باتری ۳۶۰۰ میلی آمپر ساعتی، کافی به نظر نرسد اما باید خاطر نشان کرد که بنابر شایعات موبایل های پرچمدار کره ایها مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ یا اگزینوس ۸۸۹۵ بوده که بر پایه معماری ۱۰ نانومتری توسعه یافته و این بدان معناست که مصرف انرژی به مراتب بهینه تری را به ارمغان خواهد آورد

لازم به ذکر است در هیچ کجای باتری مورد بحث اشاره نشده که برای استفاده در گلکسی اس ۸ توسعه یافته اما از شکل ظاهری و زمان فاش شدن آن می توان حدس زد که مربوط به پرچمدار آینده سامسونگ است.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato