ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تیم کوک مدیرعامل اپل
تکنولوژی

نخستین رویداد «اپل پارک» به رونمایی آیپد پرو 10.5 اینچی اختصاص خواهد داشت

قالب شایعاتی که در مورد یک محصول جدید در سطح اینترنت پخش می شوند، به یک سو حرکت می کنند و معمولاً با حفظ نقطه عطفی پیرامون آن دیوایس تکنولوژیک به نظریه پردازی و پیش ...

قالب شایعاتی که در مورد یک محصول جدید در سطح اینترنت پخش می شوند، به یک سو حرکت می کنند و معمولاً با حفظ نقطه عطفی پیرامون آن دیوایس تکنولوژیک به نظریه پردازی و پیش بینی می پردازند.

اما به نظر می رسد این قضیه مستثنا از نسل جدید آیپد پروهای جدید اپل است؛ چراکه حتی طی گذشت ساعاتی کوتاه چند خبر و شایعه کاملاً ضدونقیض منتشر می شود.

در حالی که ساعاتی پیش MacRumors با اشاره به یکی از منابع زنجیره تامین عنوان کرده بود تبلت های جدید و مورد انتظار کوپرتینویی هفته آینده و بدون برگزاری مراسمی اختصاصی رونمایی خواهند شد و حداقل یکی از آنها فوراً برای فروش آماده می شود، همین وب سایت ادعای دیگر و متفاوتی را منتشر کرده است.

بر این اساس مدل 10.5 اینچی آیپد پرو که به عبارتی با حاشیه ناچیز نمایشگر و قابلیت هایی جدید، یکی از مدل های ویژه سال 2017 به شمار خواهد رفت، میانه های فروردین و در رویدادی تازه بعد از افتتاح اپل پارک رونمایی می شود.

این در حالی است که چندی پیش منبع دیگری مدعی شده بود مدل 12.9 اینچی آیپد پرو در کنار سایر اعضا به محض راه اندازی اپل پارک در اواسط فرودین ماه معرفی و برای فروش آماده می شوند.

در هر صورت با وجود تمام این شایعات می توان دریافت که احتمالاً فروردین ماه زمان موعود از راه رسیدن نسل 2017 آیپد پروهای جدید اپل خواهد بود و فقط روز دقیقی برای آن معین نیست؛ البته می بایست امیدوار باشیم طی ساعات آینده شایعه ای جدید تمام دانسته های پیشین را نقض نکند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی