همه چیز درباره آیفون 13
کوروش کبیر و تمدن پارس به Civilization 6 باز می گردند

کوروش کبیر و تمدن پارس به Civilization 6 باز می گردند

بازی Civilization همیشه یکی از محبوب ترین عناوین استراتژی بوده و هست. اما آخرین نسخه آن با یک تغییر اساسی همراه بود؛ حذف حکومت پارسیان. تصمیم عجیب توسعه دهندگان بازی، بسیاری از کاربران را متعجب کرد. چرا که در قسمت های گذشته این سری، همیشه ایرانیان و اسطوره های تمدن پارسی حضور پر رنگی داشتند و به نوعی جذابیت خاصی را به دنیای Civilization تزریق می کردند.

حال گویا توسعه دهندگان از تصمیم خود بر گشته اند و قرار است در به روزرسانی های آینده، تمدن هخامنشیان در کنار حکومتی دیگر به Civilization 6 اضافه شود. متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی در مورد تمدن دوم در دسترس نیست. اما برای تمدن ایرانیان، ویدیویی از سوی توسعه دهندگان بازی تدوین شده که می توانید با مشاهده آن در انتهای متن، اطلاعات کامل و جامعی را درباره کوروش و سلسله هخامنشیان به دست آورید.

بر اساس اخبار منتشر شده، کوروش کبیر، بزرگ ترین پادشاه تاریخ ایران، وظیفه هدایت پارسیان را به دوش می کشد. گارد جاویدان نیز در این راه کوروش کبیر را همراهی می کند و می توانید به وسیله آن، مرزهای ایران باستان را گسترش دهید. با این حال باید به این موضوع توجه داشت که تنها کاربران نسخه Deluxe Edition، قادر به کنترل تمدن پارس در Civilization 6 خواهند بود.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato