اپل تولید آیفون را در کشور هند آغاز می کند

اپل تولید آیفون را در کشور هند آغاز می کند

اپل تولید آیفون را در کشور هند آغاز می کند

بنابر گزارش تازه وال استریت ژورنال، اپل تولید موبایل های آیفون را طی دو ماه آتی در کشور هند آغاز می کند. مسئولیت تولید دستگاه برعهده کمپانی Wistron Corp خواهد بود که ظاهراً طی ۴ الی ۶ هفته پیش رو، تولید مدل های آیفون ۶ و ۶ اس را آغاز کرده و تا سه ماه دیگر، به سراغ دستگاه های آیفون SE می رود.

هیچ یک از دو کمپانی اپل یا Wistron واکنشی نسبت به این گزارش نشان نداده و از ارائه اطلاعات بیشتر درباره برنامه های اپل برای کشور هند سر باز زده اند. گفتنی است که آغاز تولید موبایل های آیفون در هند، می تواند قیمت اسمارت فون های اپل را در این کشور کاهش داده که در حال حاضر، سهم ناچیز ۵ درصدی را از بازاری به این بزرگی به خود اختصاص داده اند.

اما اگرچه اپل با آغوش باز به سراغ گسترش فعالیت ها و تولیداتش در کشور هند می رود، به نظر می رسد که هنوز هیچ برنامه ای برای دنبال کردن استراتژی های مشابهی در ایالات متحده ندارد.

این در حالی است که طی ماه های اخیر، دونالد ترامپ طی کمپین تبلیغاتی و دوران ریاست جمهوری خود بارها بر الزام تولید دستگاه های هوشمند در خاک ایالات متحده تاکید ورزیده و شایعات نیز از فرمان برداری اپل حکایت داشتند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل