سامسونگ به زودی نسخه 4G ساعت Gear S3 کلاسیک را عرضه می کند

سامسونگ به زودی نسخه 4G ساعت Gear S3 کلاسیک را عرضه می کند

باید Gear S3 سامسونگ را موفق ترین ساعت هوشمند بازار پس از اپل واچ دانست که هم با بازخوردهای خوبی از جانب کارشناسان مواجه شده و هم تا کنون فروش بالایی را تجربه کرده است. حال کمپانی کره ای قصد دارد نسخه ۴G مدل کلاسیک این محصول را نیز روانه بازار سازد.

تا پیش از این تنها نسخه Frontier ساعت Gear S3 امکان اتصال به شبکه های مخابراتی نسل جدید را داشت، اما حالا نسخه Classic این ساعت نیز از قابلیت مذکور برخوردار خواهد شد.

مزیت اصلی پشتیبانی از شبکه های سلولار در ساعت های هوشمند، استقلال آنها از اسمارت فون ها است. بدین طریق، این گجت ها می توانند علاوه بر امکان برقراری تماس تلفنی، به طور مستقل به اینترنت متصل شده تا نوتیفیکیشن ها و آپدیت های نرم افزاری را دریافت نمایند.

سامسونگ وعده داده که ساعت Gear S3 کلاسیک جدید امکان اتصال به شبکه تمام اپراتورهای مطرح بازار در کشورهای مختلف دنیا را دارا باشد. ضمن این که جهت کنترل هر چه بهتر تماس های ورودی نیز، ژست های حرکتی جدید برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است.

هر دو نسخه فاقد امکان اتصال سلولار Gear S3 سامسونگ به مبلغ ۳۵۰ دلار به فروش می رسند، در حالی که نسخه LTE مدل Frontier برچسب قیمت ۴۰۰ دلاری دارد. انتظار می رود نسخه ۴G مدل کلاسیک نیز در زمان عرضه همین قیمت را داشته باشد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato