انتشار اولین نتایج بنچمارک گلکسی اس 8 سامسونگ بعد از رونمایی

در حالی که کمتر از ۲۴ ساعت از رونمایی رسمی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ می گذرد، اولین نتایج بنچمارک این موبایل های مورد انتظار به تدریج از راه می رسند.

اولین تست مربوط به بنچمارک گیک بنچ است که تصویر آن را در ابتدای مطلب می بینید. کهکشانی  جدید سامسونگ در تست تک هسته ای موفق به ثبت امتیاز ۱۹۴۵ شده است، در حالی که در تست چند هسته ای امتیاز این موبایل به ۶۳۱۲ می رسد.

در نظر داشته باشید که گلکسی اس 8 مورد استفاده در این تست مجهز به چیپست اختصاصی جدید سامسونگ، یعنی اگزینوس ۸۸۹۵ است. این چیپ مجتمع در درون خود از پردازشگر گرافیکی جدید «مالی G71MP20» بهره می برد.

قرار است نسخه مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ موبایل گلکسی اس 8 سامسونگ امروز رسماً معرفی شود، بنابراین برای انتشار نتایج بنچمارک این نسخه می بایست کمی بیشتر منتظر ماند. گرچه انتظار نمی رود نتایج این دو تست تفاوت فاحشی با یکدیگر داشته باشند، چرا که به طور حتم سبب بروز نارضایتی در میان خریداران خواهد شد.

پیش فروش پرچمداران جدید سامسونگ از ساعاتی دیگر در آمریکا و برخی بازارهای دیگر آغاز می شود و قرار است اولین سفارش ها در تاریخ ۲۱ آوریل (۱ اردیبهشت) به دست خریداران برسد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟