ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل کیپ و اضافه کردن کردن قابلیتی کاربردی برای دوستداران فیلم و سریال

گوگل اپلیکیشن های متعددی دارد که توجهات گسترده ای را به خود معطوف می کنند، اما در اکوسیستم کمپانی اپلیکیشن های دیگری هم هستند که در عین جلب توجه کمتر، برای گوگل اهمیت ویژه ای دارند. Google ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰

گوگل اپلیکیشن های متعددی دارد که توجهات گسترده ای را به خود معطوف می کنند، اما در اکوسیستم کمپانی اپلیکیشن های دیگری هم هستند که در عین جلب توجه کمتر، برای گوگل اهمیت ویژه ای دارند. Google Keep یکی از آن هاست.

گوگل کیپ اپلیکیشن ارزشمندی است که هم برای تعیین یادآور کاربرد دارد و هم یادداشت برداری، و حالا با دریافت یک به روز رسانی به وسیله کارآمدی برای علاقه مندان به فیلم و سریال تبدیل شده است.

اگر در گوگل کیپ یادداشتی با مضمون «فیلم»، «تلویزیون» یا چیزی شبیه به آن ها داشته باشید، اپلیکیشن از این پس به شما کمک می کند که به سرعت فهرستی از فیلم های مورد علاقه تان برای تماشا بسازید. بدین صورت که نام فیلم ها را پیش از تایپ کامل به شما پیشنهاد می کند تا فهرست را سریع تر تهیه کنید.

اگر تا حالا با گوگل کیپ کار کرده باشید، مطمئنا با قابلیت تکمیل خودکار آن آشنا هستید که می تواند برای کارهای مختلفی مثل ساخت فهرست های خرید، آیتم ها را به طور خودکار به یادداشت های شما اضافه کند. حالا با پر کردن خودکار عناوین فیلم ها و سریال ها این قابلیت از همیشه کاربردی تر شده است.

تنها مشکل قابلیت جدید گوگل کیپ اینجاست که به بعضی کلیدواژه ها واکنش نشان نمی دهد. به عنوان مثال اگر عنوان یادداشت را "movies" بگذارید، حالت تکمیل خودکار فعال می شود در حالی که اگر عنوان "movie" باشد شاهد چنین موضوعی نیستید. در مورد سریال های تلویزیونی هم همینطور، کلیدواژه "TV shows" کار می کند اما "TV series" نه که امیدواریم گوگل برای برطرف کردن این نقایص چاره ای بیندیشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی