اسنپدراگون یا اگزینوس؛ امتیاز کدام یک در تست بنچمارک گلکسی اس 8 بیشتر است؟

این مسئله همیشه درباره پرچمداران سامسونگ تکرار شده و گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس هم مثل سابق در دو مدل مجزا به دست مشتریان می رسند؛ یکی برای بازار چین و آمریکا به همراه اسنپدراگون 835 و دیگری برای اقصی نقاط جهان با اگزینوس 8895 خود سامسونگ

اگرچه هر دو چیپست تفاوت هایی با یکدیگر دارند اما این تفاوت ها بسیار اندک بوده و کاربر در نهایت آن را احساس نمی کند. با این همه، علاقه مندان بنچمارک ها، مسلماً کنجکاو هستند که اگزینوس می تواند سریع تر عمل کند یا اسنپدراگون؛ درست مانند مورد سال گذشته با گلکسی اس 7 و اس 7 اج.

مدل اگزینوس 8895

حالا دو نسخه مجزای گلکسی اس 8، بنچمارک آنتوتو را پشت سر گذاشته اند و این دیتابیس، پاسخی برای سوال بالا دارد. مدل مجهز به اگزینوس 8895 گلکسی اس 8، به امتیاز 174,155 دست یافته و حتی با اختلافی اندک، از آیفون 7 پلاس عبور کرده است.

در همین حین، مدلی که از اسنپدراگون 835 بهره مند بوده و در آمریکا به فروش می رسد، موفق به کسب امتیاز 162,101 شده که باز هم تحسین برانگیز است. امتیاز تست بنچمارک اسنپدراگون 835، کماکان از اکثر موبایل های بازار بیشتر بوده و این تفاوت قرار نیست تجربه غایی کاربر را تحت تاثیر قرار دهد.

مدل اسنپدراگون 835

نظرات ۳۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟