انتشار تصاویر منتسب به نسخه های آزمایشی گلکسی اس 8 مجهز به دوربین دوگانه

انتشار تصاویر منتسب به نسخه های آزمایشی گلکسی اس 8 مجهز به دوربین دوگانه

پیش از رونمایی از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس برخی از شایعات عنوان کرده بودند که سامسونگ پرچمداران خود را به ماژول دوربین دوگانه مجهز خواهد کرد اما همانطور که هفته گذشته در دیجیاتو خواندید موبایل های جدید کمپانی کره ای تنها از یک سنسور به عنوان دوربین اصلی واقع در پشت بهره می برند که کمی برای طرفداران این برند ناامید کننده به نظر می رسد. با این حال امروز تصاویری از نسخه های آزمایشی پرچمداران سامسونگ منتشر شده که حاکی از مجهز بودن برخی به ماژول دوربین دوگانه است.

تصاویر مورد اشاره که حاکی از آن هستند که سامسونگ نسخه هایی آزمایشی از گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس با دوربین دوگانه را توسعه داده اما در پایان به استفاده از همان یک سنسور در نسخه نهایی اکتفا کرده است.

همانطور که در عکس های مورد بحث مشاهده می کنید نسخه های آزمایشی علاوه بر دوربین دوگانه، از یک پایشگر ضربان قلب و یک فلش LED نیز بهره برده و می توان شماره مدل SM-G955F را هم در پشت یکی از آنها مشاهده کرد.

همانطور که مشاهده می کنید به نظر می رسد سامسونگ نسخه های متعددی را پیش از انتخاب نسخه نهایی توسعه داده که احتمالاً برخی از آنها از دوربین دوگانه و سنسور اثر انگشت تعبیه شده در نمایشگر برخوردار بوده اند. بنابراین دور از انتظار نیست که مشخصات ذکر شده توسط غول تکنولوژی کره ای و در قالب گلکسی نوت ۸ عرضه شوند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato