ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

احتمال منع فروش محصولات هوآوی در بریتانیا به خاطر نقض حقوق پتنت

در حال حاضر، سه سال از زمانی که هوآوی گرفتار شکایت کمپانی Unwired Planet در خاک بریتانیا شد می گذرد. اما این پرونده قضایی، بعد از این مدت حالا به نقاط خطرناکی رسیده و ممکن ...

در حال حاضر، سه سال از زمانی که هوآوی گرفتار شکایت کمپانی Unwired Planet در خاک بریتانیا شد می گذرد. اما این پرونده قضایی، بعد از این مدت حالا به نقاط خطرناکی رسیده و ممکن است هوآوی را مجبور به توقف فروش تمام محصولاتش در بریتانیا کند. در حال حاضر اطلاعات عمومی زیادی از این پرونده در دست نیست اما Unwired Planet مدعی شده که هوآوی لایسنس برخی از پتنت هایی که به این کمپانی تعلق دارد را خریداری نکرده است.

کمپانی چینی می خواهد لایسنس مورد نیاز را خریداری کند تا بلکه قادر به ادامه فروش محصولاتش در این بازار باشد. با این همه، Unwired Planet بازی را به نفع هوآوی پیش نمی برد و لایسنس پتنت هایش را به آن نمی فروشد. دادگاه تا به این لحظه به نفع Unwired Planet رای داده و به همین جهت، هوآوی می خواهد لایسنس جهانی آن پتنت ها را دریافت نماید.

هنوز مشخص نیست هیئت منصفه به نفع کدام طرف رای خواهد داد اما اوضاع برای هوآوی چندان مساعد نیست

اگر هوآوی باز هم قادر به جلب رضایت Unwire Planet و خریداری لایسنس های مورد نیازش نباشد، ممکن است با ممنوعیت فروش در خاک بریتانیا مواجه گردد. این موضوع قطعاً اهمیت زیادی برای چینی ها دارد؛ خصوصاً با آگاهی از این موضوع که سهم هوآوی از بازار ایالات متحده هنوز به اندازه کافی نرسیده است.

انتظار می رود که دادگاه رای نهایی خود را طی هفته آتی اعلام کند. هنوز مشخص نیست که هیئت منصفه به نفع کدام طرف رای خواهد داد، اما اوضاع برای هوآوی چندان مساعد به نظر نمی رسد. و اگر Unwired Planet به سختگیری های خود ادامه دهد و حاضر به فروش لایسنس پتنت های خود نشود، هوآوی احتمالاً باید به صورت داوطلبانه از بازار بریتانیا کناره گیری کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (7 مورد)
 • alimohammadi15
  alimohammadi15 | ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

  :|
  چه اوضاع شیر تو شیری. این یکی از اون یکی شکایت میکنه باز یکی دیگه میاد از خودش شکایت میکنه.

 • javad
  javad | ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

  اصلا این قضیه ی پنت شده یه چیز خزی الک الکی پنت ثبت می کنن که تو این لحضه ها سو استفاده کنن بیشتر پنت ها واقعا الکیه

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی