بازی جدید سازندگان مکس پین برای پلی استیشن 4 هم عرضه می شود

بازی جدید سازندگان مکس پین برای پلی استیشن 4 هم عرضه می شود

گویا پس از ساخت دو بازی انحصاری کنسولی برای مایکروسافت با نام های آلن ویک و کوانتوم بریک، شرکت رِمِدی، خالق بازی مکس پین تصمیم گرفته تا بازی جدید خود را برای پلی استیشن ۴ هم عرضه کند.

این شرکت فنلاندی که به خاطر بازی هایی با داستان قدرتمند شهرت دارد، حالا با شرکت ایتالیایی ۵۰۵Games قراردادی منعقد کرده که طی این قرارداد، ۵۰۵Games تعهد به انتشار این بازی برای سه پلتفرم پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان دارد.

این شرکت ایتالیایی روی بازی جدید رِمِدی مبلغ ۸.۴۵ میلیون دلار برابر با ۷.۷۵ میلیون یورو سرمایه گذاری کرده. پروژه مشترک میان این دو کمپانی با نام رمز P7 شناخته شده و توسط موتور بازی سازی Northlight ساخته می شود.

رمدی آخرین بازی خود با نام کوانتوم بریک را هم با همین موتور ساخت. از آنجایی که کوانتوم بریک به صورت انحصاری برای اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ ساخته شده بود، موتور نورث لایت باید برای ساخت بازی روی پلی استیشن ۴ نیز آماده می شد که اوایل سال ۲۰۱۷ این اتفاق رخ داد.

بنابراین، آیا آلن ویک ۲ برای اکس باکس اسکورپیو ساخته می شود یا همکاری رمدی و مایکروسافت به پایان رسیده؟

بازی جدید به عنوان یک اکشن سوم شخص سینمایی تعریف شده که در دنیایی کاملا جدید روایت می شود. جالب اینکه در بیانیه خبری منتشر شده به عبارت «عمیق ترین مکانیک بازی» اشاره شده و امید می رود که بازی P7 همانند دو عنوان قبلی از مشکل گیم پلی خسته کننده و تکراری رنج نبرد.

با این وجود مشخص نیست که چه بر سر نسخه دوم بازی آلن ویک خواهد آمد. آیا در E3 امسال شاهد اجرای این بازی روی کنسول اسکورپیو مایکروسافت با جزئیات ۴K خواهیم بود یا همکاری رمدی با مایکروسافت به پایان رسیده؟ هنوز هیچ اطلاعات بیشتری چه در مورد آلن ویک ۲ و چه در مورد P7 در دسترس نیست.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato