لبه های نمایشگر گلکسی اس 8 مقاومت کمی در برابر ضربه دارند [تماشا کنید]

شکی نیست که گلکسی اس ۸ سامسونگ یکی از زیباترین موبایل های هوشمند موجود در بازار به حساب می آید، اما نمایشگر کم حاشیه و «بی نهایت» آن، تا حد زیادی روی مقاومت دستگاه تاثیر گذاشته است. وب سایت آلمانی test.de اخیراً پرچمدار تازه سامسونگ را در تست ویژه خود بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که گلکسی اس ۸ زودتر از هر دستگاه دیگری می شکند.

این کمپانی آلمانی، دستگاهی منحصر به فرد ساخته که موبایل را بارها و بارها از ارتفاع ۸۰ سانتی متری دچار سقوط می کند. چنین تست هایی، مقاومت کلی دستگاه را مورد آزمایش قرار می دهند و به گفته test.de، اکثر موبایل های هوشمند می توانند تا ۱۰۰ بار سقوط کرده و به جز چند خراش و خمیدگی جزئی، دچار آسیب قابل توجهی نشوند.

با این همه، به نظر می رسد که لبه های گرد نمایشگر گلکسی اس ۸، اصلی ترین نقطه ضعف دستگاه به شمار می روند و گوریلا گلس ۵، بعد از ۵۰ بار سقوط دچار شکستگی می شود. البته نمایشگر لمسی دستگاه بدون مشکل به کار خود ادامه می دهد و پنل پشتی بدون آسیب به نظر می رسد، اما این شکستگی از مسائلی است که کاربران باید پیش از خرید گلکسی اس ۸ نسبت به آن آگاه باشند.

test.de به کاربران پیشنهاد کرده که از قاب محافظ استفاده کنند، اما این قاب ها معمولاً زیبایی دستگاه را از بین می برند که از مهم ترین نقاط قوت گلکسی اس ۸ آن به حساب می آید. با این همه، اگر قرار است نزدیک به ۹۰۰ دلار صرف پرچمدار جدید سامسونگ کنید، شاید بد نباشد که به فکر محافظت از آن هم باشید.

نظرات ۳۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟