شرایط فروش رنو کولئوس ۲۰۱۷؛ جدیدترین کراس اوور 200 میلیونی بازار

شرایط فروش رنو کولئوس ۲۰۱۷؛ جدیدترین کراس اوور 200 میلیونی بازار

شرایط فروش رنو کولئوس ۲۰۱۷؛ جدیدترین کراس اوور 200 میلیونی بازار

فروش محدود رنو کولئوس ٢٠١٧ توسط نگین خودرو آغاز شد. می توان گفت که رنو کولئوس، اولین کراس اوور زیبای رنو است، با طراحی جذاب خود، مشخصه های یک خودروی چند منظوره MPV و یک خودروی چهارچرخ متحرک ۴WD راکنار هم گرد آورده است.

سری اول این خودرو که با استقبال خوبى در بازار مواجه شده است، با تعداد محدود عرضه خواهد شد.
در تمامی مدل‌های رنو کولئوس ۲۰۱۷ از پیشرانه‌ای مشترک با نیسان X-Trail استفاده شده است؛ این پیشرانه‌ی چهار سیلندر ۲.۵ لیتری توانایی تولید ۱۶۸ اسب بخار قدرت (H.P) و ۲۲۶ نیوتن‌متر گشتاور را دارد.

این نیرو توسط جعبه دنده‌ی ضریب متغیر از نوع (CVT) که مورد بازنگری قرار گرفته است، به چرخ‌ها ارسال می‌شود.

شرایط فروش سری ۲۰۱۷ رنو کولئوس به این صورت است که در مدت زمان ۶٠ روز به خریداران تحویل داده مى شود. سود مشارکت نیز ١۶ درصد تعین شده است.

همچنین بر خلاف اختلاف قیمت ٢٠ میلیونى رنو کولئوس جدید در بازار، این خودرو با قیمت سال قبل به فروش مى رسد و از این رو قیمت رنو کلوئوس همچنان ١٩٩ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

بر اساس زمانبندى قبلى انجام شده خودروهاى ثبت نام شده قبلى در حال طى کردن مراحل گمرکى بوده و به زودى سرى اول رنو کولئوس جدید به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

از رقبای رنو کولئوس جدید در بازار این روزهای کشورمان می توان به هیوندای توسان ۱۹۰ میلیونی، هیوندای سانتافه ۲۳۰ الی ۲۴۰ میلیون تومانی، کیا سورنتو ۲۴۰ میلیونی، نیسان ایکستریل ۲۴۸ میلیون تومانی، میتسوبیشی اوتلندر ۲۲۰ میلیونی، DS6 با قیمت ۲۳۰ میلیون تومان و تویوتا RAV4 با بهایی در حدود ۲۵۰ میلیون تومان اشاره کرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل