نصب پیش فرض نرم افزار آنتی ویروس McAfee روی موبایل های گلکسی اس 8

نصب پیش فرض نرم افزار آنتی ویروس McAfee روی موبایل های گلکسی اس 8

نصب پیش فرض نرم افزار آنتی ویروس McAfee روی موبایل های گلکسی اس 8

چنانچه شما هم یکی از موبایل های پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ و یا اس ۸ پلاس را خریداری کنید احتمالاً متوجه حضور نرم افزار MaAfee به عنوان یکی از اپلیکیشن های پیش فرض در تلفن های همراه مذکور خواهید شد. حال اخیراً خبر رسیده که کمپانی مطرح در حوزه امنیت تأیید کرده محصولاتش هم اکنون روی تمام استمارت فون های خانواده گلکسی اس ۸ حضور خواهند داشت.

گفتنی است طبق اطلاعات دریافت شده نرم افزار آنتی ویروس McAfee VirusScan هم اکنون به عنوان بخشی از قرار داد سامسونگ با مک آفی روی موبایل های سری گلکسی اس ۸ به صورت پیش فرض نصب خواهند شد. علاوه بر آن نرم افزار McAfee LiveSafe هم روی تمام کامپیوترهای تازه با برند سامسونگ حضور خواهند داشت.

قرارداد همکاری دو شرکت به نصب پیش فرض اپلیکیشن های امنیتی مک آفی روی دستگاه های سامسونگ منجر می شود
لازم به ذکر است قرارداد کمپانی کره ای با مک آفی از این هم فراتر بوده و McAfee Security به عنوان یک تکنولوژی مبارزه با بدافزار روی تلویزیون های هوشمند سامسونگ در آمریکا و کره و در آینده در کشورهای دیگر در دسترس قرار می گیرد.

بد نیست بدانید قرارداد همکاری مورد اشاره از نخستین توافق نامه هاییست که پس از معرفی دوباره مک آفی به عنوان یک کمپانی مستقل صورت گرفته است. کمپانی امنیتی مذکور در سال ۱۹۸۷ تأسیس شد اما در سال ۲۰۱۱ به تصاحب اینتل در آمد. اما مدت زمان زیادی به طول نینجامید که اینتل عنوان کرد مک آفی با سرمایه گذاری TPG Capital دوباره به یک شرکت مستقل تبدیل شده و هم اکنون ۴۹ درصد از سهام آن در اختیار اینتل است.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل