مدیرعامل اسنپ بالاخره به کپی برداری های فیسبوک اشاره کرد

مدیرعامل اسنپ بالاخره به کپی برداری های فیسبوک اشاره کرد

لازم نیست کسی چیزی بگوید، به وضوح روشن است که زاکربرگ پس از رد درخواست اشپیگل مبنی بر ملاقاتی پیرامون فروش اسنپ به فیسبوک، دستور داده تا هر قابلیت جذابی که اسنپ چت را به یک برنامه محبوب تبدیل کرده به فیسبوک و یا اینستاگرام بیاورند.

پس از اعلام گزارش مالی شرکت در روز گذشته، اشپیگل اولین بار در حضور سرمایه گذاران شرکت از احساسات خود پیرامون فیسبوک گفت. به نظر نمی رسید که اشپیگل ترسی از بیان حرف های خود داشته باشد و در حقیقت با خنده سخن می گفت.

او اظهار کرد: «اگر چیزهای فوق العاده ای می سازید، باید با این مسئله کنار بیایید و از آن لذت ببرید که دیگران می آیند و از روی آن کپی می کنند.»

اگر یاهو یک باکس جستجو داشته باشد، دلیل نمی شود آن ها گوگل باشند.

فیسبوک نه در یک مورد بلکه در چندین جبهه مختلف از ابداعات اپلیکیشن اسنپ چت بهره برد. قابلیت استوری در اینستاگرام یکی از این مسائل است که طرفداران بسیاری هم پیدا کرده. قابلیت های واقعیت افزوده نیز از دیگر کپی برداری های فیسبوک محسوب می شوند.

او در ادامه با کنایه ای سنگین خطاب به فیسبوک گفت: «در آخر، اگر یاهو یک باکس جستجو داشته باشد، دلیل نمی شود آن ها گوگل باشند.»

با همه این تفاسیر اما گویا کپی برداری های فیسبوک کار دست اسنپ داده. رشد کاربران اسنپ طی سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۷ ضعیف بوده و این شرکت مسیر رو به رشدی را طی نمی کند. اسنپ چت در حدود ۱۶۶ میلیون کاربر فعال دارد و ۸ میلیون کاربر جدید نیز به این اپلیکیشن پیوسته اند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato