همه چیز درباره آیفون 13
موبایل جدید گوگل با اسم رمز تایمن در پایگاه داده Geekbench رویت شد

موبایل جدید گوگل با اسم رمز تایمن در پایگاه داده Geekbench رویت شد

امروز دستگاهی با نام «تایمن» (Google Taimen) در پایگاه داده Geekbench دیده شد که اطلاعات جالبی را در مورد تلفن هوشمند بعدی گوگل در اختیارمان قرار می دهد.

طبق جزئیات مندرج در صفحه مربوط، موبایل مورد بحث از اندروید O که فعلاً فقط در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد، استفاده می کند. همچنین این دستگاه از ۴ گیگابایت رم بهره برده و به پردازنده هشت هسته ای ساخت کوالکام با فرکانس ۱.۹ گیگاهرتز مجهز است که احتمالاً مربوط به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ این کمپانی باشد.

نکته قابل توجه دیگر، کسب امتیاز ۱۸۰۴ در تست تک هسته ای و امتیاز ۶۲۴۸ در آزمون چند هسته ای است که هردوی این اعداد در Geekbench نمرات بالایی محسوب می شوند.

مشاهده Taimen و احتمال حضور چنین دستگاهی، شایعات قبلی مبنی بر عرضه سه مدل جدید از طرف گوگل در سال ۲۰۱۷ را قوت می بخشد. بنا به شنیده های قبلی، دو دستگاه دیگر با اسم رمز های Walleye و Muskie به عنوان جایگزین هایی برای موبایل های Pixel و Pixel XL عرضه خواهند شد.

طبق بعضی گفته ها، دستگاه جدید احتمالاً به عنوان Pixel XXL عرضه می شود که ممکن است در نقش تبلت برای خانواده پیکسل ظاهر شود. البته برخی هم معتقدند Taimen می تواند بنیانگذار خانواده جدیدی از محصولات گوگل باشد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato