چطور با دوربین آیفون 7 تصاویری بهتر ثبت کنیم؟ اپل آموزش می دهد

دوربین آیفون همواره یکی از نقاط قوت این موبایل هوشمند بوده و اپل حق داشته که روی ویژگی های منحصر به فرد دوربین دستگاه هایش مانور تبلیغاتی بدهد. کیفیت تصاویر هر سال بهتر از سال گذشته می شود و بسیاری از مردم حالا ترجیح می دهند که تمام تصاویرشان را با موبایلی هوشمند ثبت کنند.

با این همه طبیعی است که بسیاری از تصاویر به ثبت رسیده از سوی کاربران عادی، ممکن است به اندازه تصاویر ثبت شده از طرف اپل در کمپین های تبلیغاتی با کیفیت نباشد؛ اما ویدیوهای جدیدی که از سوی این کمپانی منتشر شده و وب سایتی که راه اندازی شده ممکن است به شما در ثبت تصاویری مشابه تصاویر عکاسان حرفه ای کمک کند.

اکثر ویدیوهای «چگونه با آیفون 7 تصویربرداری کنیم» که در وب سایت مورد اشاره قرار گرفته اند، تصویربرداری به صورت عمودی را آموزش می دهند تا به خوبی در موبایل نمایش داده شوند. علاوه بر این، اپل در ویدیوهایش به صحبت درباره قابلیت هایی می پردازد که شاید تا به امروز متوجه چگونه استفاده از آنها نبوده اید.

تصویربرداری در حالت پرتره یا پانورامای عمودی کار چندان سختی نیست، تنها لازم است با تنظیمات مناسب آشنا شوید و هدف اپل هم از ویدیوهای جدیدش همین است. برخی دیگر از ویدیوها هم روی مسائلی مانند کنترل تنظیمات دوربین تمرکز دارند تا کاربران تازه کار هم بتوانند به مرور زمان، با چگونگی ثبت تصاویر با کیفیت به کمک آیفون شان پی ببرند.

 

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟