موبایل HTC U 11 با بدنه حساس به فشار و قیمتی کمتر از U Ultra معرفی می شود

موبایل HTC U 11 با بدنه حساس به فشار و قیمتی کمتر از U Ultra معرفی می شود

کمتر از ۲ روز به مراسم معرفی پرچمدار بعدی HTC باقیمانده که مسلماً مشخصات فنی سطح بالایی ارائه خواهد داد، اما جالب ترین نکته در این تلفن هوشمند ویژگی «Edge Sense» است که اپلیکیشن مربوط به آن برای مدت کوتاهی در Play Store قرار گرفت. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد از طریق فشردن قاب موبایل، با رابط کاربری تعامل داشته باشد.

با توجه به اسکرین شات های موجود که در گالری زیر می بینید، در قسمت آموزشی از کاربر خواسته می شود با فشردن تلفن همراه، بادکنک های مجازی را باد کرده و رها کند. اسکرین شات های بعدی هم به امکان استفاده از قابلیت جدید برای عکاسی و فیلمبرداری، و همچنین فراخواندن دستیار صوتی گوگل اشاره دارند.

HTC U 11 با داشتن چنین قابلیتی و به عنوان یک پرچمدار، قیمت بالایی نیز خواهد داشت اما بنا به اخباری که از تایوان به گوش می رسد، موبایل جدید برچسب قیمت ارزانتری نسبت به آخرین پرچمدار HTC یعنی U Ultra با قیمت ۷۴۹ دلار دارد.

تلفن هوشمند مورد بحث، احتمالاً به نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ مجهز بوده و از چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ برای پردازش امور استفاده می کند. همچنین بنا به شایعات HTC رم ۶ گیگابایتی برای U 11 در نظر گرفته که باید تا روز رونمایی برای اطلاع دقیق از این مشخصات صبر کنیم.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato