گوگل Android Wear تنهاتر از همیشه؛ احتمال توقف سری ZenWatch ایسوس

گوگل Android Wear تنهاتر از همیشه؛ احتمال توقف سری ZenWatch ایسوس

بر هیچکس پنهان نیست که بازار گجت های پوشیدنی مجهز به Android Wear چندان رونق نداشته و اخیراً هم آمار و ارقام حاکی از پیشی گرفتن سیستم عامل اختصاصی سامسونگ یعنی تایزن از آن هستند. حال گزارش های تازه ای به گوش می رسد که ایسوس هم امید خود را در این حوزه از دست داده و احتمالاً در آینده ای نزدیک به توسعه و تولید سری Zenwatch پایان خواهد داد.

بر اساس گزارشی که Digitimes به نقل از زنجیره های تأمین قطعات تایوانی منتشر کرده، ایسوس در هر ماه چیزی در حدود 5000 تا 6000 محصول از سری ZenWatch را عرضه می کند و این مقدار به اندازه کافی ناچیز است تا کمپانی تایوانی خط تولید گجت های مذکور را متوقف کند.

ایسوس احتمالاً کمپانی مطرح بعدی در حوزه فناوری خواهد بود که عرضه گجت های مبتنی بر Android Wear را متوقف می کند
گفتنی است چنانچه خبر فوق صحت داشته باشد، ایسوس یکی دیگر از کمپانی های مطرحی خواهد بود که به سیستم عامل پلتفرم Android Wear گوگل پشت می کند و همانطور که احتمالاً می دانید پیشتر هم موتورولا برای مدت زمانی نامعلوم از این صنعت کناره گیری کرده و سامسونگ هم در حال حاضر روی محصولات سری Gear با سیستم عامل تایزن متمرکز شده است.

ناگفته نماند با وجود آنکه بسیاری از کمپانی های نامدار حوزه فناوری از عرضه دستگاه های مجهز به Android Wear ناامید شده اند، اما شرکت های حوزه مد همچون هوگو باس، تامی هیلفیگر و دیزل کماکان به عرضه محصولات خود با اندروید وِر 2.0 ادامه می دهند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato