اپل در تمام فروشگاه هایش در سرتاسر جهان کلاس آموزشی برگزار می کند

اپل در تمام فروشگاه هایش در سرتاسر جهان کلاس آموزشی برگزار می کند

اپل چند هفته قبل وعده داد به زودی کلاس های آموزشی جدیدی را به نام «امروز در اپل» (Today at Apple) در بیش از ۴۹۵ مرکز فروش خود در سرتاسر جهان برگزار می کند، و امروز شاهد راه اندازی وب سایت جدیدی هستیم که ثبت نام در این جلسات را ممکن می سازد. طبق برنامه موجود در هفته جاری بیش از ۴۰۰۰ جلسه آموزشی در هر روز زمان بندی شده اند.

برنامه «امروز در اپل» که از زمان راه اندازی فروشگاه آنها در «یونیون اسکوئر» منهتن به راه افتاد، کلاس های مختلفی در حوزه های کدنویسی، هنر، موسیقی، طراحی و عکاسی را شامل می شود. ساختار جلسات آموزشی هم برای افراد مبتدی و هم برای حرفه ای ها، در تمام رده های سنی و حتی برای کودکان طراحی شده است.

در برخی جلسات آموزشی اپل، هنرمندان مشهور جهانی هم حضور دارند

بیشتر جلسات توسط کارکنان مجرب موسوم به «حرفه ای های خلاق» اجرا می شود، اما در برخی شهرهای منتخب شاهد حضور هنرمندان، عکاسان و موسیقیدانان حرفه ای و مشهور نیز خواهیم بود. از جمله جلسات آموزشی می توان به مهارت های پایه استفاده از آیفون، آیپد و مک، میکس موسیقی در مک، ویرایش تصاویر در آیفون، یا ترسیم و نقاشی روی آیپد اشاره کرد. حتی کاربران می توانند پروژه های شخصی خود را با خود به این مراکز آورده و با کمک متخصصین اپل، آنها را به اجرا درآورند.

مدیر اپل استور معتقد است این کلاس ها می تواند فروشگاه های اپل را به مراکز تجمع شهری در دنیای مدرن تبدیل سازد، محلی که همگان قادر به حضور در آن خواهند بود و توانایی کسب مهارت های جدید را خواهند داشت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato