اپل خطاب به کاربران اندروید: «زندگی با آیفون ساده تر می شود» [تماشا کنید]

اپل خطاب به کاربران اندروید: «زندگی با آیفون ساده تر می شود» [تماشا کنید]

اپل به تازگی وب سایت رسمی خود را آپدیت کرده و قسمتی را به کاربران اندرویدی اختصاص داده که قصد دارند به پلتفرم iOS روی بیاورند. در این صفحه که Switch نام دارد و از طریق این لینک قابل دسترس است، اپل تمام تلاش خود را به کار می بندد تا کاربران اندرویدی را به سمت خودش بکشاند، چون هرچه باشد «زندگی با آیفون ساده تر می شود، درست همان لحظه که روشنش کنید».

در این صفحه اپل دفاعیات خود را در مورد این ادعای بزرگ بیان می دارد تا به شما بقبولاند که چرا مهاجرت به آیفون تصمیم عاقلانه ای محسوب می شود. مثلاً اینکه انتقال داده ها از پلتفرم اندروید به iOS (با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی Move to iOS) بسیار راحت است؛ البته نمی دانیم چرا اپل فکر می کند انتقال اطلاعات از آیفون به موبایل اندرویدی کار سختیست.

در قسمت های بعدی اپل کمی خودش را تحویل می گیرد؛ مثلاً اینکه آیفون ها (به لطف چیپست اختصاصی و سیستم عامل بهینه) بسیار سریع هستند، دوربین بسیار با کیفیتی دارند، امنیت و محرمانگی داده های کاربر را تا حد زیادی حفظ می کنند، و البته اینکه iOS بسیار ساده و روان است.

در پایان صفحه گزینه خاصی به کاربر پیشنهاد نمی شود و می توانید یکی از آیفون های موجود یعنی SE/6s/6s Plus/7/7 Plus را انتخاب کنید. همچنین توضیحاتی هم ارائه شده که شرایط تحویل موبایل اندرویدی و دریافت حداکثر ۲۶۰ دلار اعتبار برای خرید آیفون را به اطلاع شما می رساند.

اگر با مشاهده این صفحه هنوز قانع نشده اید که به پلتفرم iOS کوچ کنید، اپل پنج ویدیوی خیلی کوتاه را نیز برایتان فراهم کرده که هرکدام از آنها به یکی از تغییرات اساسی پس از مهاجرت به آیفون اشاره دارند. این ویدیوها را در ادامه تماشا کنید:

نظرات ۴۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato