دارندگان آیفون SE بیشترین رضایتمندی را در میان کاربران آمریکایی آیفون دارند

دارندگان آیفون SE بیشترین رضایتمندی را در میان کاربران آمریکایی آیفون دارند

علیرغم تغییر تمایل کلی کاربران به سمت موبایل های بهره مند از نمایشگرهای بزرگ، طبق گزارش موسوم به شاخص رضایتمندی مشتریان آمریکایی (ACSI) آیفون SE اپل هم اکنون بالاترین جایگاه را در بازار این کشور به خود اختصاص داده است.

این اسمارت فون ۴ اینچی ظاهرا توانسته امتیازی معادل با ۸۷ را از نمره کلی صد دریافت نماید و در نتیجه از نظر جلب رضایتمندی کاربران در جایگاهی بالاتر از گلکسی اس ۶ اج پلاس با نمایشگر ۵.۷ اینچی اش و همچنین آیفون ۷ پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچی آن قرار می گیرد.

گفتنی است در این گزارش به ۲۰ اسمارت فون دیگر هم اشاره شده که عمدتا در گروه آیفون و سری گلکسی اس سامسونگ قرار دارند و توانسته اند امتیازی بین ۷۰ تا ۸۵ نمره را دریافت کنند.

به گفته دیوید ون امبرگ مدیر عامل ACSI، گرایش کلی کاربران در خرید اسمارت فون به سمت نمایشگرهای بزرگ  بوده است، اما طبق داده های به دست آمده، مشتریان به خرید نسخه جدید و البته ارزان تر از آیفون به نام آیفون اس ای نیز تمایل نشان داده اند و در نتیجه اولین به روز رسانی اپل برای آیفون ۴  اینچی اش از سال ۲۰۱۳ میلادی در این گزارش جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.

این شرکت اعلام نموده که برای ارائه گزارش خود با ۳۶۱۹۴ نفر از کاربران آمریکایی در سرتاسر آمریکا مصاحبه کرده و بعد از انتخاب تصادفی آنها، در بازه زمانی می ۲۰۱۶ تا آوریل ۲۰۱۷ از طریق ایمیل سوالات خود را از آنها پرسیده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato