قلم استایلوس جدید مایکروسافت و قابلیت تشخیص 4096 سطح فشار مختلف

قلم استایلوس جدید مایکروسافت و قابلیت تشخیص 4096 سطح فشار مختلف

قلم استایلوس جدید مایکروسافت و قابلیت تشخیص 4096 سطح فشار مختلف

مایکروسافت بالاخره پس از مدت ها انتظار، امروز از تازه ترین نسل تبلت های حرفه ای سرفس پرو رونمایی کرد که ارتقای سخت افزاری و بهبودهای اندکی در طراحی را با خود به همراه می آورد. اما اهالی ردموند در کنار سرفس پرو، قلم استایلوس جدیدی را هم معرفی کردند که برای طراحان و گرافیست ها محصول جالب توجهی خواهد بود.

قلم استایلوس تازه مایکروسافت هم اکنون قادر است ۴۰۹۶ سطح فشار مختلف را تشخیص دهد که به واسطه آن می توان تجربه شگفت انگیزی را در رنگ آمیزی کسب کرد.

همچنین باید گفت که محصول مورد اشاره به قابلیت تشخیص زاویه دار بودن قلم نسبت به نمایشگر تبلت مجهز بوده که هر دو ویژگی مذکور، کنترل هنرمندانه و دقیقی را در اختیار تمامی افراد قرار خواهند داد.

از دیگر قابلیت های قلم استایلوس یاد شده می توان به تأخیر ۱۰۰ میلی ثانیه ای اشاره کرد که همین عامل سبب مایکروسافت عنوان «سریع ترین قلم در جهان» را به آن نسبت دهد و عنوان کند که قلم جدیدشان از سرعت پاسخ دو برابری نسبت به اپل پنسیل برخوردار بوده و همینطور سرعت آن در برابر نسل گذشته نیز دو برابر شده است.

لازم به ذکر است که قلم استایلوس مورد بحث در رنگ های پلاتینی، آبی لاجوردی، مشکی و شرابی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل