نگاهی به طراحی نخستین فروشگاه اپل در سنگاپور؛ ساده، زیبا، لوکس

نگاهی به طراحی نخستین فروشگاه اپل در سنگاپور؛ ساده، زیبا، لوکس

دو روز پیش از گشایش نخستین خرده فروشی فیزیکی اپل استور در سنگاپور، این کمپانی تصاویری از فروشگاه تازه خود منتشر کرده که طراحی منحصر به فرد آن را به نمایش می گذارند. مسلماً نخستین نکته قابل توجه که نبود آن در این فروشگاه به چشم می آید، پله های شیشه ای هستند که همواره نوعی امضا در طراحی اپل استورها به شمار رفته اند.

در عوض، اپل به استفاده از پلکان سنگی روی آورده است که پیش تر در فروشگاه اپل واقع در شهر  نانجینگ چین به چشم خورده اند. نرده های این پلکان هم از دیگر ویژگی های دلربا این فروشگاه به حساب می آید که با ایجاد بریدگی در داخل دیوار طراحی شده و در کنار پیچش ملایم پلکان، چشمان را به خود می دوزد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که به ندرت در فروشگاه های اپل به چشم می خورد اما در این فروشگاه قرار گرفته، اتاقی مخصوص جلسات خصوصی است. بعضی از استورهای دیگر اپل هم چنین اتاقی دارند و از آن ها برای برگزاری جلسات با صاحبان کار و تجارت یا تاجران استفاده می شود. گفتنی است که در روز معرفی نخستین اپل واچ، از این اتاق ها برای برگزاری جلسات خصوصی در رابطه با نسخه ای مخصوص از این پوشیدنی با روکشی از طلا استفاده شد.

در ادامه، تصاویر کامل این استور زیبا در سنگاپور قابل مشاهده است.

 

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato