معرفی اپلیکیشن Icon Pack Studio؛ ساخت آیکن های جذاب برای سیستم عامل اندروید

همانطور که می دانید برندهای مختلف، اندروید را برای عرضه روی محصولات خود شخصی سازی می کنند. هر کدام از این اندرویدهای شخصی سازی شده هم قالب خاص خود را دارند، اما همین قالب ممکن است پس از مدتی دل کاربر را زده و برایش خسته کننده شود.

در رابطه با همین موضوع نصب لانچرهای شخص ثالث و یا آیکن پک های مختلف از جمله اقداماتی هستند که می توانند شما را از این یکنواختی نجات دهند. اما اگر می خواهید آیکن پک مختص به خود را داشته باشید، اپلیکیشن Icon Pack Studio جزو برنامه هایی است که می تواند در این راه به شما کمک کند.

به عبارت دیگر ساخته استودیوی Smart Launcher Team که برنامه های گوناگونی را جهت شخصی سازی محیط اندروید به بازار عرضه کرده، جزو اولین برنامه های اندرویدی به شمار می رود که به کاربر اجازه می دهد آیکن پک های اختصاصی ایجاد و با استفاده از ابزار موجود آن ها را به سلیقه خودش شخصی سازی نماید.

پس از نصب و ورود به این اپلیکیشن از شما خواسته می شود تا اولین آیکن پک خود را با طی مراحلی که پیشروی شما گذاشته شده است ایجاد کنید.

Icon Pack Studio به کاربر اجازه می دهد آیکن پک های مختص به خود را ایجاد کند.

پس از آن وارد محیط ویرایشگر Icon Pack Studio می شوید و می توانید آیکن هایی که دوست دارید را با استفاده از ابزار موجود بسازید. با استفاده از ویرایشگر اپلیکیشن Icon Pack Studio قادر خواهید بود سایز آیکن ها را تغییر دهید، اشکال مختلف را به آن ها اضافه کنید، موقعیت آن ها را به دلخواه تغییر دهید و برای زیباتر شدن آیکن های مورد نظر نیز جلوه های ویژه ای چون نور، سایه و بافت را به آن ها بیافزایید.

در پایان کافیست آیکن پک ایجاد شده را با نام دلخواه ذخیره و سپس اقدام به اعمال آن روی تلفن هوشمند اندرویدی تان کنید. آیکن های ساخته شده توسط اپلیکیشن Icon Pack Studio برای استفاده در Smart Launcher طراحی شده اند اما می توان با خروجی گرفتن از نتیجه حاصل آن ها را روی لانچرهای دیگر نیز اعمال کرد.

در حال حاضر لانچرهای مختلفی مانند Nova Launcher ،Action Launcher ،ADW Launcher ،Apex launcher و Holo Launcher قادر هستند آیکن پک های ساخته شده توسط این ابزار را دریافت کنند. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان از پلی استور دریافت کنید، به سلیقه خود آیکن هایی که دوست دارید را بسازید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

Icon Pack Studio
  • Icon Pack Studio
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Smart Launcher Team
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 19.6 مگابایت
دانلود


Mobit

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟