6 دلیل برای معرفی Essential Phone از زبان خالق آن

6 دلیل برای معرفی Essential Phone از زبان خالق آن

در برهه کنونی که بازار پر شده از ده ها و شاید صدها موبایل اندرویدی، خبر معرفی محصول تازه ای به نام Essential Phone از سوی خالق اندروید، شاید آنقدرها هم که باید خیلی ها را شگفت زده نکند و صرفا گزینه دیگری باشد که به انتخاب های کاربران اضافه گردیده است.

اما برای آنکه در بازار فعلی، موبایلی بتواند در نظر کاربران جذاب ظاهر شود باید ویژگی هایی ورای امکانات سخت افزاری داشته باشد: به بیان دیگر باید دلیلی برای بودن داشته باشد و Essential Phone ادعا می کند که این دلیل را دارد.

این دلایل را در ادامه از زبان رابین می خوانید:

۱- موبایل جزو اموال شخصی شما محسوب می شود و به همین خاطر ما مجبورتان نمی کنیم قابلیت یا امکانی را در آن داشته باشید که تمایلی به حضورش ندارید [این یعنی اسنشال فون احتمالا همراه با نسخه خالصی از اندروید عرضه می شود و فاقد هرگونه نرم افزار پرحجم و بدون کاربرد خواهد بود]

۲- ما در آینده، ارتباط خوبی با دیگران خواهیم داشت. امروزه اکوسیستم های بسته منزوی هستند و عمرشان به سر رسیده [در حال حاضر همه موبایل های اندرویدی اکوسیستمی باز دارند، لذا باید دید که منظور اندی رابین از گفتن این جمله دقیقا چیست؟]

۳- جنس عالی و ساخت باکیفیت نباید منحصر به گروه محدودی از کاربران باشد [اشاره به بدنه تیتانیومی دستگاه دارد که قواعد کلی در رابطه با محصولاتی نظیر آیفون و سری گلکسی اس را می شکند. پیشتر موبایل هایی که به تولید انبوه می رسیدند چنین جنسی نداشتند].

۴- تلفن های همراه نباید هر سال قدیمی شوند و باید همگام با شما پرورش پیدا کنند [باید دید وعده رابین برای آپدیت نرم افزاری این موبایل در دنیایی که تلفن های همراه چند ماه بعد از معرفی به دست فراموشی سپرده می شوند، تا چه اندازه رنگ واقعیت به خود می گیرد].

۵- تکنولوژی باید به گونه ای یاری تان دهد که به واسطه آن از زندگی تان لذت ببرید [همه تکنولوژی های جدید با هدف لذت بخش تر نمودن زندگی برای کاربران وارد بازار می شوند، اما رابین این امید را به کاربرانش می دهد که سهولت استفاده را نیز با اسنشال فون برای کاربرانش به ارمغان بیاورد].

۶- سادگی همیشه بهترین است

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato