آخرین تریلر از بازی تکن 7 منتشر شد [تماشا کنید]

آخرین تریلر از بازی تکن 7 منتشر شد [تماشا کنید]

بعد از مدت ها انتظار، جدیدترین نسخه از سری بازی تکن وارد بازار شد. ۱۰ سال از نسخه ششم بازی می گذرد و حالا با تکن ۷ می توانید برای اولین بار تجربه یک بازی مبارزه ای هیجان انگیز با گرافیک نسل هشتم را داشته باشید. آخرین تریلر منتشر شده از بازی را می توانید در پایین مشاهده کنید:

سری تکن از دیرباز میهمان خانه های بسیاری از گیمرهای ایرانی بوده. اکثر بازیکنان با حرکات عجیب غریب ادی گوردو، سر و صدای بروس لاو و شمشیر درخشان یوشیمیتسو خاطره دارند. یکی از دلایل اصلی روشن کردن کنسول پلی استیشن ۱ همین بازی تکن بود که دوستان و اعضای خانواده را کنار یکدیگر جمع می کرد و به مبارزه فرا می خواند.

از آن زمان بسیار گذشته و حالا می توان با تکن ۷ تجربه یک بازی مبارزه ای جذاب را داشت که با گرافیک نسل هشتمی و گیم پلی بهینه شده، بهترین تجربه را برای طرفداران به ارمغان آورد.

Tekken از دو کلمه Tetsu (به معنای آهن) و Ken (به معنای مشت) تشکیل شده است. با وجود تمام مدتی از که حضور این سری در ایران می گذرد، هنوز نام این بازی را اشتباه تلفظ می کنند و آن را تیکن می خوانند. با کمی دقت در نام بازی یعنی Tekken متوجه خواهید شد که کلمه تکن مناسب تر خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato