اگر سیستم عاملی ناپایدار می خواهید، امروز iOS 11 را برای آیفون خود دریافت کنید

اگر سیستم عاملی ناپایدار می خواهید، امروز iOS 11 را برای آیفون خود دریافت کنید

بدون شک یکی از مهمترین رویدادهای کنفرانس WWDC، رونمایی از نسخه یازدهم سیستم عامل موبایل اپل بود که مطمئناً علاقه مندان، برای نصب آن روی دستگاه های خود لحظه شماری می کنند.

نسخه بتا فقط برای توسعه دهندگان منتشر می شود

خبر خوب اینکه بر اساس نطق اصلی کمپانی، ورژن بتای iOS11 تا ساعاتی دیگر برای دانلود عرضه می شود. اما خبر بد، اختصاص این نسخه به توسعه دهندگان بوده و کاربران عادی از دسترسی به آن محرومند. اپل نیز پس از رفع ایرادات اصلی، احتمالاً ماه آینده نسخه بتای عمومی iOS11 را منتشر خواهد کرد.

البته هرکس که یک حساب کاربری ۹۹ دلاری مخصوص توسعه دهندگان در اختیار داشته باشد، می تواند به راحتی بتای جدید را دانلود کرده و از آنجایی که نیازی به رجیستر کردن موبایل توسط توسعه دهنده وجود ندارد، این سیستم عامل را روی دستگاه خود نصب کند.

هرچند نسخه های ابتدایی iOS10 در سال گذشته به طرز قابل توجهی پایدار بودند، اما تضمینی بر تکرار این پایداری در نخستین بتای ورژن ۱۱ سیستم عامل موبایل اپل وجود ندارد.

از همین رو پیشنهاد می کنیم در صورت دسترسی به iOS11 بتا و علاقه مندی به تجربه کاربری از آن، حتماً از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و تا حد امکان، از موبایل یا تبلت اصلی خود برای این کار استفاده نکنید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato