ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سیستم عامل 4 watchOS اپل به همراه واچ فیسی اختصاصی برای سیری از راه می رسد

اپل امروز در جریان رویداد WWDC خود از نسخه چهارم سیستم عامل watchOS رونمایی به عمل آورد که شامل واچ فیس های تازه ای، از جمله واچ فیس اختصاصی سیری برای سهولت هرچه بیشتر مشاهده ...

اپل امروز در جریان رویداد WWDC خود از نسخه چهارم سیستم عامل watchOS رونمایی به عمل آورد که شامل واچ فیس های تازه ای، از جمله واچ فیس اختصاصی سیری برای سهولت هرچه بیشتر مشاهده اطلاعات مورد نیاز به کمک یادگیری ماشینی می شود.

درست مانند اطلاعاتی که سیری روی آیفون و سیستم عامل iOS به نمایش در می آورد، واچ فیس سیری در watchOS 4 اعلانات و یادآورهای مختلف را بسته به برنامه زمانی و محلی که در آن حضور دارید در اختیارتان می گذارد.

واچ فیس سیری با استفاده از تکنولوژی یادگیری ماشینی، تشخیص می دهد که بسته به زمان و مکان شما، چه اطلاعاتی ممکن است برایتان کارآمد باشد و آنها را به شما انتقال می دهد؛ از جمله این اطلاعات می توان به اطلاعات پروازهای محلی و زمان غروب آفتاب اشاره کرد؛ ضمناً امکان کنترل لوازم هوشمند خانگی نیز به کمک آن مهیا گشته است.

گذشته از سیری، دومین واچ فیس جدید watchOS 4 بسیار خوش رنگ و لعاب طراحی شده و می تواند با تصاویر داخل آلبوم کاربر بازی کرده یا در پاسخ به تعاملات کاربر، تصاویری جذاب تولید کرده و به نمایش در آورد. در نهایت آخرین واچ فیس هم با الهام فراوان از کاراکترهای محبوب کمپانی دیزنی طراحی شده و شخصیت هایی مانند وودی، جسی و باز لایتر از مجموعه «داستان اسباب بازی» بسته به تعاملات مختلف، انیمیشن های زیبایی را از خود به جای می گذارند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی