سونی از نسخه طلایی رنگ پلی استیشن 4 اسلیم با قیمت 250 دلار رونمایی کرد

کمپانی سونی به تازگی از نسخه محدود و طلایی رنگ کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم رونمایی کرده که قرار است تا چند روز دیگر روانه بازار شود. به گفته کمپانی ژاپنی، این مدل طلایی رنگ از ۱ ترابایت حافظه داخلی بهره می برد و در تاریخ ۹ ژوئن با قیمت ۲۴۹ دلار به دست مشتریان می رسد.

مسئله ای که باید در نظر داشت این است که کاهش قیمت ۵۰ دلاری تنها طی هفته نمایشگاه E3 اعمال خواهد شد و در کنار مدل طلایی پلی استیشن ۴ اسلیم، باید منتظر اعمال تخفیف های گوناگون روی سایر مدلها و همچنین نرم افزارها و تجهیزات جانبی نیز بود.

در حال حاضر برخی خرده فروشی ها مانند آمازون، مدل استاندارد پلی استیشن ۴ اسلیم را با قیمت ۲۵۰ دلار می فروشند، اما اِعمال تخفیف رسمی روی نسخه طلایی رنگ و دیگر «ادیشن ها» به این معنا خواهد بود که احتمالاً خرده فروشی ها برای رقابت با یکدیگر، تخفیف های بیشتری نیز در اختیار مشتریان قرار خواهند داد.

تخفیف های گسترده سونی از روز ۹ ژوئن (۱۹ خرداد ماه) آغاز شده و تا ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد ماه) ادامه می یابند. نمایشگاه E3 قرار است از روز سه شنبه هفته آتی شروع به کار کند و طی سه روز پیش از آن (یعنی از شنبه ۲۰ خرداد الی دوشنبه ۲۲ خرداد) کنفرانس های کمپانی های مختلف مانند سونی، مایکروسافت، نینتندو و الکترونیک آرتز برگزار خواهد شد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟