اولین ویدئوی تبلیغاتی رسمی اپل برای آیپد پروهای جدید منتشر شد [تماشا کنید]

در چند سال اخیر بازار تبلت ها به دلیل ظهور فبلت های بزرگ و همچنین عدم علاقه کاربران به تعویض دستگاه های خود با مدل های جدیدتر، رو به افول بوده است. اما اپل با معرفی آیپدهای جدید خود در WWDC امسال، سعی در تغییر شرایط موجود دارد.

کمپانی ساکن کوپرتینو ویژگی های تازه ای را در تبلت های 10.5 و 12.9 اینچی جدید خود معرفی کرده که امکان «درَگ اند دراپ» میان اپلیکیشن ها، «اسپلیت اسکرین» برای تقسیم نمایشگر به دو بخش مجزا و انجام همزمان کارهای مختلف، و همچنین داک مخصوص برای نرم افزارهای پر استفاده از آن جمله اند.

چیپست جدید اپل عملکرد گرافیکی آیپد پرو را تا 40 درصد بهبود می دهد

علاوه بر قابلیت های مذکور، اپل از چیپست A10X با پردازنده 6 هسته ای جدید در آیپد پروهای خود استفاده کرده که 30 درصد عملکرد بهتر CPU و 40 درصد بهبود عملکرد گرافیکی را به دنبال داشته است. لازم به ذکر است که حداقل حافظه داخلی برای مدل های جدید، 64 گیگابایت بوده و در بیشترین حالت، 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

در تبلیغاتی که اپل منتشر کرده، تا حدود زیادی به قابلیت های جدید آیپد پرو و امکانات نرم افزاری آن اشاره شده اما خبری از مشخصات سخت افزاری در آن نیست. در ادامه از شما دعوت می کنیم ویدئوی مورد بحث را تماشا کنید:

Mobit

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟