چگونه نسخه بتای iOS 11 را روی آیفون خود نصب کنیم؟

چگونه نسخه بتای iOS 11 را روی آیفون خود نصب کنیم؟

بالاخره اپل از iOS 11 و ویژگی های به روزرسانی تازه سیستم عامل خود سخن گفت و آن را به صورت رسمی معرفی کرد. پس از معرفی iOS 11، دسترسی توسعه دهندگان نیز به این به روزرسانی تازه آزاد شد و کاربرانی که در حال حاضر خود را به عنوان یک توسعه دهنده به اپل معرفی کرده اند، قادر به دریافت این به روزرسانی هستند.

اما برای دریافت نسخه جدید iOS نیازی نیست که حتما یک توسعه دهنده باشید و اگر دوست دارید که خیلی زود تر از موعد مقرر به این به روزرسانی دسترسی پیدا کنید، کافیست مراحلی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را دنبال نمایید. البته پیش از آن که به سراغ مراحل نصب بروید بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید.

پیش از هر اقدامی از تمامی فایل ها و اپ های خود، نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین این موضوع را در نظر بگیرید که نسخه فعلی iOS 11 در مرحله بتا به سر می برد و می تواند مشکلاتی را برای موبایل شما به همراه بیاورد.

برای شروع بهتر است به سراغ سافاری بروید و از طریق آن وارد این لینک شوید. سپس از طریق وبسایت مورد بحث، گزینه «iOS Beta Profile» را انتخاب کنید. با انجام این کار، صفحه نصب iOS 11 برای تان نمایش داده می شود. سپس گزینه «install» را بفشارید و مراحل نصب را طی کنید.

با انجام این مراحل، موبایل شما یک بار ریبوت می شود و پس از آغاز به کار دوباره، فایل نصب iOS 11 به بخش «Software Update» اضافه می شود. کافیست به تنظیمات بروید و از بخش «General» وارد منو «Software Update» شوید و از طریق آن برای نصب به روزرسانی تازه اقدام کنید.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato