افشای تصاویر تازه منتسب به طراحی نهایی آیفون 8 و آیفون 7 اس پلاس

با پشت سر گذاشتن رویداد WWDC 2017 و رونمایی از نسخه یازدهم سیستم عامل iOS، توجه ها یکبار دیگر به مورد انتظارترین اتفاق سال، یعنی معرفی آیفون 8 معطوف شده است. شایعات مربوط به سه موبایل آیفون 8، آیفون 7 اس و 7 اس پلاس از سال 2016 بارها به گوش رسیده و حالا تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که گفته می شود به طراحی نهایی آیفون 8 و آیفون 7 اس پلاس تعلق دارند.

حساب کاربری VenyaGeskin1 در توییتر اخیراً طرح هایی انتشار داده و مدعی شده که تولید انبوه مدل های نسل بعدی آیفون آغاز گشته است. صحت اطلاعات منابع وی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد که Geskin طی هفته های اخیر، به طرحی واحد دست یافته که شکل و شمایل نسل بعدی آیفون را به صورت دقیق مشخص می سازد.

طرحی که در بالا قابل مشاهده است، با آنچه در گذشته شنیده ایم سازگاری دارد. انتظار می رود این دستگاه ابعادی معادل آیفون 7 فعلی داشته باشد اما به لطف حاشیه کم دستگاه، اندازه نمایشگر به جای 4.7 اینچ به 5.8 اینچ می رسد. علاوه بر این انتظار می رود که آیفون 8 به دوربینی دوگانه در پشت با چیدمان عمودی مجهز باشد.

از طرف دیگر، Geskin طرحی دیگر نیز در حساب کاربری خود منتشر کرده که آیفون 7 اس پلاس را نمایش می دهد و همانند انتظارات، شباهتی تمام و کمال به آیفون 7 پلاس فعلی دارد. تصاویر افشایی جدید Geskin ظاهراً موثق تر از تصاویر و خبرهای پیشین وی هستند؛ اما وی کماکان به انتشار تصاویر مختلف ار فروم های چینی و منابعی که چندان قابل اطمینان نیستند ادامه می دهد و پس از دو طرح بالا، این تصویر را نیز منتشر کرده است:

وی در پایینِ تصویر و به عنوان توضیح درباره پنل پشتی آیفون 8، به عبارت «آلیاژ شیشه و فلز» اشاره کرده، اما ادغام شیشه و فلز و تبدیل آنها به ماده ای مرکب، مانند این است که آب و روغن را در قالب مرکبی واحد در بیاوریم. با این حال، منطقی ترین توضیحی که می توانیم داشته باشیم، استفاده از شیشه تقویت شده به عنوان محافظی برای پنل پشتی آیفون 8 است.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟