گزارش ها و رندرهای تازه، از تعبیه Touch ID در نمایشگر آیفون 8 حکایت دارند

گزارش ها و رندرهای تازه، از تعبیه Touch ID در نمایشگر آیفون 8 حکایت دارند

بنابر گزارشی تازه که تا حدی با شایعات و اخبار پیشین در تناقض است، آیفون ۸ اپل از طراحی تقریباً بدون حاشیه نمایشگر بهره می برد اما نوعی بریدگی در بالای پنل جلویی وجود دارد که در واقع میزبان اسپیکرها و دوربین جلو خواهد بود. این در حالی است که پیش تر، افشاگران مدعی شده بودند دوربین جلو، پشت نمایشگر تعبیه شده است.

علاوه بر این، وب سایت iDropNews در گزارش خود می گوید که دستگاه از «سنسور مادون قرمز و لیزر» بهره می برد که به دوربین جلو در تشخیص چهره و عنبیه چشم کمک خواهند کرد. بزرگ ترین سوال درباره آیفون ۸، محل قرارگیری سنسور اثر انگشت Touch ID است.

در برخی گزارش ها خوانده ایم که مشکلات فنی سبب شده اپل به تعبیه Touch ID در پشت دستگاه قانع شود اما بسیاری دیگر هنوز می گویند که این تکنولوژی مستقیماً زیر نمایشگر تعبیه می شود. حالا گزارش امروز هم این ادعا را ادامه می دهد و می گوید که اپل تصمیم نهایی خود را گرفته و تکنولوژی Touch ID داخل پنل شیشه ای جلو قرار می گیرد. از دیگر نکات مورد اشاره تازه، می توان به «صفحه ای بزرگ در داخل» اشاره کرد که به لطف طراحی تمام فلزی دستگاه، امکان شارژ وایرلس آیفون ۸ را فراهم می آورد.

در پایین، برخی از رندرهای غیررسمی آیفون ۸ را می توان مشاهده کرد که طراحی احتمالی آیفون ۸ را نمایش می دهد. ضمناً در این تصاویر، شاهد اجرای iOS 11 نیز روی دستگاه هستیم.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato