اپل بتای دوم iOS 11 و دیگر سیستم عامل های خود را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

دومین نسخه بتا سیستم عامل موبایل اپل با شماره بیلد 15A5304i بالاخره همراه با برخی بهبودها و از بین رفتن تعدادی از باگ ها از راه رسید.

همانطور که انتظار می رفت، iOS 11 قرار است تغییرات عمده ای را به دیوایس های همراه کمپانی اپل بیاورد که از جمله آن ها می توان به تغییر کلی رابط کاربری، آپگرید سیری، اپل Pay و اپلیکیشن فوتوز اشاره کرد.

جالب اینکه قابلیت Do Not Disturb While Driving نیز حالا به طور کامل فعال شده. چنین قابلیتی می تواند حواس پرتی رانندگان را کاهش داده و در نتیجه منجر به تصادف های کمتری شود.

Mobit

در نسخه جدید بتا، Android Migration که برای مهاجرت کاربران اندرویدی به iOS ساخته شده بهتر از قبل کار می کند، بلوتوث عملکرد بهتری دارد و اپلیکیشن های حجیم تر از 100 مگابایت را هم می توان از طریق اینترنت تلفن همراه دریافت کرد. یک سری باگ ها و مشکلات ابتدایی هم حالا برطرف شده اند.

آپدیت macOS High Sierra با شماره بیلد 17A291j شامل یک سری بهبودها مثل یکپارچه سازی Apple File System، مهاجرت از H.264 به H.265 و متال 2 می شود.

آپدیت watchOS 4 با شماره بیلد 15R5307f هم یک سری واچ فیس مخصوص «توی استوری» اضافه کرده که آن ها را در کنفرانس WWDC مشاهده کردیم. جز این، در آپدیت جدید یک سری موضوعات مربوط به بازخورد لرزشی ساعت، موزیک پلی بک، هوم کیت و سیری برطرف شده است.

و در نهایت، tvOS 11 نیز در نسخه 15J5310e هم برخی مشکلات موجود در اپلیکیشن هایی نظیر موزیک را برطرف کرده. TestFlight نیز برای همه پلتفرم ها در نظر گرفته و اضافه شده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟