آیا اسپایدرمن برای اکس باکس و پی سی هم منتشر می شود؟

حتما برایتان سوال پیش آمده که چرا بازی اسپایدرمن قرار است به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شود. در واقع سری اسپایدرمن همانند بازی گاد آو وار یا آنچارتد نیست که ماهیت آن از دل سازندگان استودیوهای شرکت سونی بیرون آمده باشد.

آیا این امکان وجود دارد که در آینده بتوان مرد عنکبوتی را روی پلتفرم های اکس باکس و کامپیوترهای خانگی نیز کنترل کرد؟ جواب خیر است.

سری فیلم های اسپایدرمن مدت زیادی است که جزو دارایی های استودیو سونی پیکچرز درآمده. هشت سال قبل از آنکه استودیو فیلم سازی مارولز ساخته شود، به لطف شرکت سونی مرد عنکبوتی روی پرده های سینما آمد.

با این پیشینه تاریخی، رونمایی از بازی جدید اسپایدرمن در کنفرانس سونی اصلاً تعجب برانگیز نبود. استودیو سازنده آن یعنی اینسومنیاک گیمز، از قدیم با شرکت سونی همکاری کرده و انحصاری هایی همچون سری Resistance را برای کنسول پلی استیشن ۳ ساخت. تفاوتی که این بازی با اسپایدرمن های شرکت اکتیویژن دارد، انحصاری بودن آن است.

اعلام رسمی آن نیز توسط یکی از توسعه دهندگان استودیو اینسومنیاک در سایت توییتر رخ داد. اسپایدرمن به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ و در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟