مدیر طراحی صنعتی Nest، این کمپانی را به مقصد شرکت LVMH ترک کرد

مدیر طراحی صنعتی Nest، این کمپانی را به مقصد شرکت LVMH ترک کرد

بنابر گزارش های تازه، راکی جیکوب، مدیر طراحی صنعتی Nest اخیراً این کمپانی را به مقصد شرکت LVMH که در زمینه محصولات لوکس فعالیت دارد ترک کرده است. تونی فادل و مت راجرز، موسسین نست، جیکوب را در سال ۲۰۱۳ به عنوان طراح صنعتی به استخدام خود درآوردند و از آن زمان، جیکوب تیم طراحی سخت افزار کمپانی را شکل داد. گفتنی است که این کمپانی در سال ۲۰۱۴ توسط گوگل خریداری شد.

پیش از استخدام جیکوب، نست به صورت قراردادی با شرکت های طراحی صنعتی همکاری می کرد. اما پس از پیوستن وی به مجموعه، جیکوب طراحی محصولات جدید نست مانند نسل دوم سیستم هشدار دود و نسل سوم ترموستات ها را برعهده گرفت. ضمناً گفته می شود که دوربین نست و تمام محصولات جدیدی که هنوز به بازار عرضه نشده اند نیز توسط جیکوب و تیم وی طراحی شده اند.

جیکوب در حال ترک شرکتی است که از زمان خرید توسط گوگل و حالا آلفابت، تغییرات مدیریتی و فرهنگی شگرفی را پشت سر گذاشته است. یک سال پیش فادل از سمت خود به عنوان مدیرعامل نست کناره گیری کرد و این کمپانی حالا بیش از هر زمان دیگری با آلفابت ادغام شده است؛ ضمناً چند وقت پیش نرم افزار گوگل نیز به برخی دیوایس های نست اضافه شد.

طراحی یکی از تمرکزهای اصلی نست از زمان تاسیس بوده و این ذهنیت به زمانی باز می گردد که فادل کماکان در اپل فعالیت می کرد و آیپاد را طراحی نمود. ناگفته نماند که جیکوب در حال حاضر خود را به عنوان «مشاور» نست در پروفایل لینکداین اش توصیف می کند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato