وال استریت ژورنال: مدل بازسازی شده گلکسی نوت 7، شانزدهم تیرماه عرضه می شود

وال استریت ژورنال: مدل بازسازی شده گلکسی نوت 7، شانزدهم تیرماه عرضه می شود

تا به امروز بارها در شایعات شنیده ایم که سامسونگ قصد دارد مدل بازسازی شده و ریفربیش گلکسی نوت ۷ را در اوایل ماه جولای به بازار عرضه کند؛ اما کمپانی کره ای به صورت رسمی هیچ صحبتی در این باره به میان نیاورده است. مدتی پیش رسانه ای کره ای نوشت که سامسونگ روز ۷ جولای (۱۶ تیرماه) از موبایل Galaxy Note 7 Fandom Edition رونمایی می کند و حالا وال استریت ژورنال به نقل از منابع مورد اطمینان خود، صحت این خبر را تایید کرده است.

با این همه، گفتنی است که تنها ۴۰۰ هزار واحد از مدل بازسازی شده گلکسی نوت ۷ به بازار می آید و ابتدا به بازار کره جنوبی محدود خواهد بود؛ این در حالی است که پیش تر شنیده بودیم واحدهای تولیدی به مراتب از این میزان بیشتر است.

سامسونگ قبلاً به صورت واضح تایید کرده که Galaxy Note 7 FE در ایالات متحده عرضه نمی شود، اما قطعاً راه خود را به بازارهایی غیر از کره جنوبی باز خواهد کرد. وال استریت ژورنال همچنین در گزارش خود آورده که به زعم سامسونگ، ارائه مدل بازسازی شده پرچمدار ناکام سال گذشته، تاثیری بر فروش گلکسی اس ۸ نخواهد گذاشت.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که Galaxy Note 7 FE چه زمانی و در کدام کشورها غیر از کره جنوبی عرضه می شود. اما اگر بخواهیم حدس بزنیم، با توجه به آمادگی سامسونگ برای آغاز تولید گلکسی نوت ۸، بعید است که این کمپانی واحدهای زیادی از مدل ریفربیش نوت ۷ را تولید نماید. در نهایت هنوز هیچ صحبتی درباره قیمت گذاری به میان نیامده، اما در گزارش های قبلی گفته شده که Galaxy Note 7 FE با قیمت ۷۰۰ دلار به دست کره ای ها می رسد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato