با Triangle گوگل از اپلیکیشن های پرمصرف مچ گیری کنید

با Triangle گوگل از اپلیکیشن های پرمصرف مچ گیری کنید

در میان خیل اپ هایی که روی موبایل شما نصب هستند، همواره مواردی یافت می شود که دیتای ارزشمند را با اصراف کاری استفاده و هزینه های ماهانه شما را افزایش دهند. حال دفتر نمایندگی شرکت گوگل در کشور فیلیپین با توسعه اپلیکیشن Triangle به کمک شما و میلیون ها کاربر دیگر آمده است.

با Triangle اپلیکیشن های پرمصرف را شناسایی و مدیریت کنید

این نرم افزار می تواند فعالیت تمام اپلیکیشن های نصب شده روی موبایل یا تبلت های اندرویدی را مورد بررسی قرار داده، عناوین پرمصرف را شناسایی و به کاربر خود اعلام نماید. همچنین از طریق آن می شود محدودیت هایی را برای دسترسی نرم افزارهای مذکور به اینترنت اعمال کرد.

به عنوان مثال امکان آن وجود دارد که از Triangle بخواهید اپلیکیشنی خاص در طول ۱۰ یا ۳۰ دقیقه بیش از یک بار از دیتای موبایل استفاده نکند.

البته کاربران گجت های اندرویدی می توانند به صورت جداگانه نحوه مصرف دیتای اپلیکیشن های مورد استفاده خود را رصد نمایند، اما ابزار جدید گوگل همه کارها را بسیار ساده تر و منظم تر خواهد کرد.

به طور حتم با توجه به هزینه زیادی که هر کدام از ما می بایست برای مصرف هر گیگابایت دیتای موبایل بپردازیم، Triangle می تواند نسخه ای نجات بخش برای بسیاری از کاربران باشد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato