نگاهی به غرفه آرین موتور در نمايشگاه بين المللى شيراز؛ نمایندگی خودروهای میتسوبیشی و DS

نگاهی به غرفه آرین موتور در نمايشگاه بين المللى شيراز؛ نمایندگی خودروهای میتسوبیشی و DS

شرکت آرین موتور پویا نمایندگی رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن و برند پرمیوم DS فرانسه در ایران، با دست پر در نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز شرکت کرده است.

محصولات این شرکت که براى بازدید عموم در نظر گرفته شده است شامل Outlander, ASX, Lancer و Mirage است. همچنین امکان تست درایو خودرو اوتلندر نیز وجود دارد.

همچنین شرکت آرین موتور پویا شرایط فروش ویژه ی نمایشگاه خودرو شیراز را اعلام کرد.
این شرکت همزمان با جشن صد سالگی میتسوبیشی، تخفیف ویژه یک درصدی را برای تمام محصولات خود در نظر گرفته است .
از جمله این شرایط ویژه مى توان به تحویل ۴ روزه خودروی میراژ برای اولین بار به عرضه میتسوبیشی اوتلندر به همراه وام ۹۵ میلیون تومانی با شرایط بازپرداخت ۱۸ ماهه بدون بهره اشاره کرد.

شرکت آرین موتور تابان نمایندگی رسمی برند پرمیوم DS Automobiles فرانسه در ایران نیز ، شرایط فروش ویژه اى را در نمایشگاه بین المللی شیراز ارائه مى دهد.

این برند همزمان با اولین حضور خود در این نمایشگاه تخفیف ویژه ی ۲ میلیون تومانی و وام ۹۰ میلیون تومانی ۱۸ ماهه بدون بهره برای خودرو های DS 6 و DS 5LS درنظر گرفته است.

در غرفه این شرکت خودروهای DS 5LS و DS6 جهت بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است. همچنین امکان تست درایو براى خودرو های DS3 و DS 6 نیز وجود دارد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت رسمی DS در ایران به آدرس dsautomobiles.ir مراجعه نمایند.
نمایشگاه بین المللی شیراز از ۲۷ تیر ماه الی ۳۰ ام هر روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ به آدرس شیراز، شهرک گلستان، بلوار دهخدا، شهرک نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار می شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato