سامسونگ و احتمال توسعه هدفون بی سیم با پشتیبانی از بیکسبی

بر اساس اخباری که به تازگی از کره جنوبی منتشر شده، سامسونگ در حال توسعه یک هدفون بی سیم با پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی است که احتمالاً به همراه موبایل گلکسی نوت 8 به بازار معرفی خواهد شد.

بنا به گزارشات موجود، هدفون مورد بحث که رقیب مستقیم ایرپاد اپل (با پشتیبانی از سیری) خواهد بود، قابلیت حذف نویزهای اضافی را نیز داشته و از فناوری بهبود یافته ای برای تشخیص صدای کاربر از سایر افراد بهره می برد.

هدفون سامسونگ صدای کاربر را از صدای سایر افراد تشخیص می دهد

همان طور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، سامسونگ توسعه اسپیکر هوشمند مجهز به بیکسبی را متوقف کرده و حالا خبر طراحی و تولید یک هدفون بی سیم گران قیمت با پشتیبانی از دستیار هوشمند، آن هم زمانی که هنوز عملکرد بیکسبی در زبان انگلیسی در حد سایر رقبا نیست، تا حدودی دور از انتظار به نظر می رسد.

سرور ابری

البته باید توجه داشت که اخبار مورد بحث در حد یک شایعه بوده و کمپانی هنوز به صورت رسمی درباره توسعه هدفون بی سیم مجهز به بیکسبی اظهار نظر نکرده است.

گفتنی است حتی در صورت معرفی وسیله مذکور توسط سامسونگ، شاهد عرضه جهانی آن نخواهیم بود چرا که دستیار هوشمند بیکسبی در حال حاضر، فقط در کره جنوبی و آمریکا در دسترس کاربران قرار دارد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟