همه چیز درباره آیفون 13
اپل احتمالاً تولید آزمایشی آیفون های 2017 را آغاز کرده است

اپل احتمالاً تولید آزمایشی آیفون های 2017 را آغاز کرده است

شایعات در مورد آیفون های امسال اپل، ابعاد مختلف این موبایل های محبوب از جمله طراحی، قیمت، سخت افزار، زمان عرضه و غیره را در بر می گیرند، و در میان آنها بسیاری از منابع خبری معتقدند اپل نمی تواند محصول برتر امسالش یعنی «آیفون ۸» را سر موعد به دست مصرف کنندگان برساند.

در همین رابطه، «بنجامین گسکین» (Benjamin Geskin) افشاگر معروف در توییتر اعلام کرد که کارخانه فاکسکان در شهر ژنگژوی چین، تولید آزمایشی آیفون های سال ۲۰۱۷ را آغاز کرده است. او بر همین اساس نتیجه گرفته که عرضه این موبایل ها با تأخیر همراه نخواهد بود.

البته اگر صحبت های گسکین صحت داشته باشد، اپل هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و فقط ۲۰۰ دستگاه در هر روز تولید می کند. از طرفی در توییت دیگری از این شخص می خوانیم که نمونه آزمایشی تولید شده از آیفون ۸ به حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر مجهز شده، اما هنوز نمی دانیم آیا این فناوری در محصول نهایی هم حضور خواهد داشت یا خیر.

هنوز در مورد تاریخ عرضه آیفون ۸ اختلاف نظر وجود دارد

گفتنیست به تازگی خبرهایی در مورد طراحی نهایی آیفون ۸ (ملقب به آیفون پرو) منتشر شده و کارشناسان، حداقل قیمت ۱۱۰۰ دلاری را برای آن پیش بینی کرده اند. با این حال، تاریخ عرضه انبوه این دستگاه همچنان محل اختلاف است. برخی از منابع خبری می گویند مشکل در تأمین پنل های OLED، ایرادات نرم افزاری در زمینه شارژ بیسیم و تشخیص چهره، و ناتوانی در تعبیه حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر، همگی باعث تأخیر یا محدودیت عرضه اولیه آیفون ۸ می شوند.

با این حال، هنوز چند ماهی تا رونمایی رسمی از موبایل های امسال اپل باقی مانده و قطعاً طی هفته های آتی، اخبار موثق تری را در این زمینه خواهیم شنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato