انتشار تصویر منتسب به شیشه پنل جلویی آیفون 8 و گلکسی نوت 8 در کنار هم

انتشار تصویر منتسب به شیشه پنل جلویی آیفون 8 و گلکسی نوت 8 در کنار هم

تقریباً هر روز اخبار و تصاویر جدیدی از پرچمداران مورد انتظار سامسونگ و اپل منتشر می شود که در جدیدترین مورد، یک تصویر از دو پنل متفاوت در کنار یکدیگر که منتسب به گلکسی نوت ۸ و آیفون ۸ هستند به اینترنت راه یافته است.

نمایشگرهای هر دو دستگاه حاشیه های باریکی دارند

بر اساس گزارشات، یک منبع چینی آگاه از صنعت این تصویر را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرده و البته در ارتباط با مشخصات موبایل های مورد بحث اظهار نظری نکرده است؛ هرچند با توجه به تصویر می توان گفت که نمایشگرهای هر دو دستگاه از حاشیه های اندکی برخوردار هستند و از لحاظ ظاهری، با تصاویر و شایعات قبلی مطابقت دارند.

همچنین پیروی نوت ۸ از زبان طراحی پرچمداران امسال سامسونگ نیز کاملاً در تصویر مشهود است و حضور نمایشگر Infinity با نسبت ابعاد ۱۸.۵:۹ در آن تقریباً قطعی است.

از سوی دیگر اما درباره آیفون ۸ نمی توان اظهار نظر خاصی کرد؛ به جز این که در قسمت بالا و دو طرف دوربین جلو و سنسورها، فضای خالی مشاهده می شود که احتمالاً بر حضور نمایشگر LED ثانویه برای نمایش وضعیت آنتن و باتری دلالت دارد.

طبق اخبار موجود، هر دو محصول امسال به بازار معرفی می شوند که در این میان فبلت سامسونگ زودتر از رقیب آمریکایی خود در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

ویجیاتو

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato