اکشن لانچر بعضی قابلیت های اندروید O و امکان تعامل با Google Now را دریافت کرد

اکشن لانچر بعضی قابلیت های اندروید O و امکان تعامل با Google Now را دریافت کرد

اگر از طرفداران اکشن لانچر در اندروید هستید، با دریافت آخرین به روز رسانی آن می توانید ضمن مشاهده بعضی قابلیت های اندروید O مثل پیش نمایش نوتیفیکیشن ها و قرار دادن نقطه نوتیفیکیشن ها روی آیکن اپ ها از مزیت تعامل با دستیار گوگل ناو هم برخوردار شوید.

به نظر می رسد که اکشن لانچر آخرین لانچر شخص ثالثی باشد که از تعامل با گوگل ناو پشتیبانی کامل به عمل می آورد. همانطور که می دانید گوگل برای ایجاد این تعامل هیچ API رسمی ای را در اختیار توسعه دهندگان قرار نمی دهد، بنابراین سازندگان اپلیکیشن ها یا باید کاملا از اضافه کردن آن منصرف شوند یا اینکه با خلاقیت خود این مشکل را از سر راه بردارند.

اکشن لانچر شاید آخرین لانچر شخص ثالثی باشد که از تعامل با گوگل ناو پشتیبانی کامل به عمل می آورد

برای دسترسی به گوگل ناو در آخرین نسخه اکشن لانچر باید در صفحه خانه اندروید سوایپی به طرف بالا انجام بدهید. البته این دسترسی را در حالتی خواهید داشت که از قبل پلاگین ویژه گوگل ناو را به طور مستقیم  یا غیر مستقیم و از طریق وبسایت APKMirror دریافت کرده باشید.

همانطور که بالاتر گفتیم، نسخه ۲۶ اکشن لانچر بعضی قابلیت های وام گرفته از اندروید O را هم به محیط این لانچر می آورد که از جمله آن ها می توان به Notification Dots و پیش نمایش نوتیفیکیشن ها اشاره نمود. همچنین در این نسخه شاهد پنل جدیدی نیز برای میان بر اپلیکیشن ها هستید.

برای دانلود آخرین نسخه اکشن لانچر می توانید همین حالا به پلی استور مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمام قابلیت های این لانچر از همان ابتدا آزاد نیستند و برای استفاده از بعضی موارد باید متقبل هزینه شوید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato